Interiérové dveře a zárubně s pětiletou zárukou

Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

VERTIGO VERTIGO POLAR POLAR L'ENTRÉE L'ENTRÉE SONET SONET ELEGANCE ELEGANCE LINIE LINIE SIMA SIMA CRISTAL CRISTAL SOLO SOLO GABRETA GABRETA SONG SONG STYL STYL KLASIK KLASIK Požárně odolné Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.2 Požární tř.3

Sestavte si

svoje dveře a zárubně

KONFIGURÁTOR
DVEŘÍ

dokážete to sami

Oblá hrana

Aktuality

24 březen
Katalog s novinkami pro rok 2017 je tady!

Také v letošním roce přicházíme na trh s celou řadou novinek! Exkluzivní sérii SOLO PREMIUM COLLECTION jsme rozšířili o nové modelové řady Elegance a Linie, které se rozhodně stanou ozdobou každého interiéru.

Přímo z Itálie jsme pro Vás přivezli unikátní laminátový povrch SOLO MATRIX, který se vyznačuje dokonalou odolností vůči nejrůznějším vlivům a navíc i perfektním vzhledem připomínajícím strukturu dřeva. Jedná se o technologicky vyspělý povrch - výsledek sofistikovaného výzkumu, špičkových technologií, ale zároveň i řemeslné péče o detail.

To ale ještě není zdaleka vše!

Kompletní KATALOG produktů a ceník 2017 najdete zde

více
10 květen
Pro velký zájem přidán další květnový termín školení!

Vážení zákazníci,

pro Váš velký zájem přidáváme v květnu další termín bezplatného školení montážníků a obchodníků, a to 29. 5. 2017 v 10 - 15 hodin v Parkhotelu Průhonice. Každý účastník školení obdrží certifikát na montáž dveří, obložkových zárubní, požárních uzávěrů a dveří požárně bezpečnostní třídy 2 a 3. Platnost certifikátu je 2 roky.

více
Další aktuality