Interiérové dveře a zárubně s pětiletou zárukou

Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

Interierové dveře SOLODOOR VERTIGO VERTIGO Interierové dveře SOLODOOR POLAR POLAR Interiérové dveře SOLODOOR L'ENTRÉE L'ENTRÉE Interierové dveře SOLODOR SONET SONET Interierové dveře SOLODOR ELEGANCE ELEGANCE Interierové dveře SOLODOR LINIE LINIE Interierové dveře SOLODOR SIMA SIMA Interierové dveře SOLODOR CRISTAL CRISTAL Interierové dveře SOLODOOR VERTIGO SOLO Interierové dveře SOLODOR GABRETA GABRETA Interierové dveře SOLODOR SONG SONG Interierové dveře SOLODOR STYL STYL Interierové dveře SOLODOR KLASIK KLASIK Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.3

Sestavte si

svoje dveře a zárubně

KONFIGURÁTOR
DVEŘÍ

dokážete to sami

Detail oblé hrany interiérových dveří SOLODOOR

Aktuality

27 září
Těšíme se na Vás na dalším školení montážníků a obchodníků - tentokrát v Praze!

Vážení zákazníci,

další bezplatné školení montážníků a obchodníků pořádáme tentokrát v Praze, a to 10. 10. 2017 v 10 - 14,30 hodin v Parkhotelu Průhonice. Každý účastník školení obdrží certifikát na montáž dveří, obložkových zárubní, požárních uzávěrů a dveří požárně bezpečnostní třídy 2 a 3. Platnost certifikátu je 2 roky.

více
12 červen
Přijďte načerpat inspiraci!

Náš partner - firma MPL, Vás zve na předváděcí akci produktů SOLODOOR a COBRA, která bude navíc spojena se snídaní.

Přijďte ve dnech 14. 6. 2017 do pobočky MPL v Kolíně nebo 22. 6. 2017 do pobočky ve Zlíně či Plzni a nechte se inspirovat lákavou nabídkou!

Více informací naleznetete zde.

více
Další aktuality