Oblá hrana u dveříOblá hrana dveří je naše chlouba a jedna z výhod oproti konkurenci. Abychom vám ji mohli nabídnout, vyrábíme ji pomocí v Česku jedinečné technologie dovezené ze zahraničí. Jaké jsou vlastně její výhody?

Oblé hrany působí velmi harmonicky a přináší více než jen originální design. Tyto dveře mají řadu pozitiv, mezi něž patří i větší bezpečnost a odolnost dveří. Při pádu na hranu dveří nebo při jiném kontaktu se dveřmi oblá hrana snižuje riziko úrazu, takže přispívá k většímu bezpečí vaší rodiny.  Všichni víme, jak dokáže bolet i hloupý nakopnutý malíček. Oblé hrany také snižují riziko odlepení namáhaných hran a zabraňují průniku vzdušné vlhkosti do dveřního křídla.

Oblé hrany jsou moderním designovým prvkem, který vašemu interiéru dodá jedinečný styl. U dveří Solodoor je kladen důraz na špičkový design, který je domyšlen do posledních detailů. Rádius oblé hrany je u těchto dveří perfektně sladěný s rádiusem zárubně, takže dveře působí velmi harmonicky a elegantně. Oblá hrana je bez příplatku, a můžete si ji proto snadno dovolit u kterýchkoliv dveří.


Detail oblých dveří

Oblá hrana je možná pro modelové řady:

Vertigo, Elegant, Excelent, Sima, Solo, Sagita, Gabreta, Solid, Song, Styl, Klasik.

Sestavte si dveře v konfigurátoru.

Chcete vidět dveře s oblou hranou naživo?

Navštivte vaše nejbližší dveřní́ studio. Seznam dveřních studií najdete zde.