Značková franchizová prodejna Zlín

Interiérové dveře Zlín

Vyberte si dveře pro svůj domov z široké nabídky na jednom místě ve Zlíně!

V značkové prodejně SOLODOOR ve Zlíně máte možnost prohlédnout a vyzkoušet si mnoho typů interiérových dveří v různých provedeních. Můžete si na vlastní oči prohlédnout mnoho modelů plných dřevěných interiérových dveří i varianty s různými typy prosklení a také celoskleněné dveře z bezpečnostního skla a také dotekem ruky otestovat rozsáhlou nabídku mnoha typů interiérových dveří s různými povrchovými úpravami – od laku, přes fólie, různé druhy a tloušťky laminátového povrchu, až po přírodní dýhu. Můžete si také vyzkoušet různé typy otevírání dveří a prohlédnout si mnoho druhů kování, skleněných výplní a doplňků.

Nabídka dveří je široká, a i když na webových stránkách SOLODOOR  mají zákazníci k dispozici intuitivní  konfigurátor dveří a zárubní včetně jedinečné vizualizace dveří v interiéru, osobní návštěvu v prodejně, kde můžete dveře a zárubně vidět a prakticky zkusit, jistě oceníte.

Pomoc s výběrem dveří a okamžitá kalkulace

Největší výhodou návštěvy značkové prodejny SOLODOOR je to, že můžete konzultovat výběr dveří a zárubní pro váš domov, se školenými odborníky. Pokud budete mít zájem, naši specialisté vám v prodejně zpracují cenovou kalkulaci. Stačí, když jim poskytnete informace o šířce a výšce stavebního otvoru, šířce zdi vaši představu o požadovaném počtu a orientaci dveří.

Zajistíme zaměření a montáž dveří

Naši pracovníci jsou školení specialisté s mnohaletou praxí, takže jsou schopni vaše dveře a zárubně nejen odborně zaměřit a instalovat, ale zvládnou vyřešit i případné úpravy v rámci montáže na místě. Zaměření a montáž dveří a zárubní vám zajistíme nejen ve Zlíně, ale i v širokém okolí.

Záruční a pozáruční servis

Naši kvalifikovaní pracovníci vám vždy velmi rádi pomohou v případě komplikací. Snažíme se reklamacím předcházet, ale v případě, že ke komplikaci dojde, záruční a pozáruční servis je pro nás samozřejmostí.

 

V značkové prodejně SOLODOOR si můžete prohlédnout a vyzkoušet:

  • interiérové dveře a zárubně
  • speciální dveře, protipožární dveře či protihlukové dveře
  • skleněné a prosklené dveře a světlíky
  • posuvné dveře včetně stavebních pouzder
  • dveřní kování a další doplňky dveří

Fotografie

DVEŘE KONRÁD s.r.o.

Třída Tomáše Bati 3329
760 01 Zlín

Otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 12:00  12:30 - 17:00

So 9:00 - 12:00


Vedoucí prodejny

Lucie Knotková
+420 608 449 351

Email: prodejna.zlin@solo.cz


Otevřít virtuální prohlídku v novém okně

Napište nám

Příloha může být velká maximálně 4 MB