Značková franchisová prodejna Brno


Interiérové dveře Brno

Vyberte si dveře pro svůj domov z široké nabídky na jednom místě v centru Brna!

V brněnské značkové prodejně SOLODOOR si můžete prohlédnout a vyzkoušet desítky typů interiérových dveří v různých provedeních, prohlédnout si různé modely dřevěných interiérových dveří plných, s různými typy prosklení i dveře celoskleněné.

Můžete si nejen vizuálně, ale také na dotek otestovat širokou nabídku dveří s různými povrchovými úpravami – od laku, přes fólie, různé druhy laminátu až po přírodní dýhu. Stejně tak si můžete vyzkoušet dveře s různými typy otevírání a prohlédnout si mnoho druhů kování, skleněných výplní a doplňků.

Nabídka dveří je široká a přesto, že na našich webových stránkách je k dispozici intuitivní  konfigurátor dveří a zárubní včetně jedinečné vizualizace dveří v interiéru, osobní návštěvu v prodejně, kde můžete dveře a zárubně vidět a vyzkoušet, určitě oceníte.

Pomoc s výběrem dveří a okamžitá kalkulace

Největší výhodou návštěvy značkové prodejny SOLODOOR je možnost konzultace výběru dveří a zárubní pro váš domov se školenými odborníky. Pokud budete mít zájem, naši specialisté vám na místě zpracují cenovou kalkulaci. Stačí, když jim poskytnete informace o šířce a výšce stavebního otvoru, šířce zdi, vaši představu o požadovaném počtu a orientaci dveří.

Zajistíme zaměření a montáž dveří

Naši pracovníci jsou školení specialisté s mnohaletou praxí, takže jsou schopni vaše dveře a zárubně nejen odborně zaměřit a instalovat, ale zvládnou vyřešit i případné úpravy v rámci montáže na místě. Zaměření a montáž dveří a zárubní vám zajistíme nejen v Brně, ale i v širokém okolí.

Záruční a pozáruční servis

Naši kvalifikovaní pracovníci vám vždy velmi rádi pomohou v případě jakýchkoliv komplikací. Snažíme se reklamacím předcházet, ale v případě potřeby je záruční a pozáruční servis pro nás samozřejmostí.

V značkové prodejně SOLODOOR si můžete prohlédnout a vyzkoušet:

  • interiérové dveře a zárubně
  • speciální dveře, protipožární dveře či protihlukové dveře
  • skleněné a prosklené dveře a světlíky
  • posuvné dveře včetně stavebních pouzder
  • dveřní kování a další doplňky dveří
  • plovoucí podlahy včetně soklových lišt

Dveře Lažek s.r.o.

Cejl 25
Brno 602 00 
Otevírací doba: Po - Pá 9:00-11:00, 13:00-17:30

Telefon: +420 519 799 146

Vedoucí prodejny
Petra Poláchová Rezková

+420 604 161 108

Jednatel společnosti
Karel Lažek

+420 603 232 956

Email: prodejna.brno@solo.cz

Napište nám

Příloha může být velká maximálně 4 MB