Značková franchisová prodejna Mnichovo Hradiště


Interiérové dveře Mnichovo Hradiště

Vyberte si dveře pro svůj domov z široké nabídky na jednom místě v Mnichově Hradišti

V značkové prodejně SOLODOOR Mnichovo Hradiště máte příležitost prohlédnout a vyzkoušet si mnoho typů interiérových dveří v různých provedeních. Je zde vystaveno mnoho modelů plných dřevěných interiérových dveří i varianty s různými typy prosklení a také celoskleněné dveře z bezpečnostního skla.

Můžete si pohledem i dotekem ruky otestovat rozsáhlou nabídku různých typů interiérových dveří s mnoha variantami povrchových úprav – od laku, přes fólie, různé varianty laminátového povrchu, až po přírodní dýhu. Můžete si také vyzkoušet různé typy otevírání dveří a prohlédnout si mnoho druhů kování, doplňků a skleněných výplní.

Nabídka dveří je široká, a přestože na webových stránkách SOLODOOR  máte k dispozici intuitivní  konfigurátor dveří a zárubní, včetně jedinečné vizualizace dveří v interiéru, osobní návštěvu v prodejně, kde můžete dveře a zárubně vidět a vyzkoušet v praxi, a také konzultovat jejich výběr s odborníky, jistě oceníte.

Pomoc s výběrem dveří a okamžitá kalkulace

Největší výhodou návštěvy značkové prodejny SOLODOOR je možnost konzultovat výběr dveří a zárubní pro váš domov se školenými odborníky. Pokud budete mít zájem, specialisté SOLODOOR vám v prodejně na počkání zpracují cenovou kalkulaci. Stačí, když jim poskytnete informace o šířce a výšce stavebního otvoru, šířce zdi, vaši představu o požadovaném počtu a orientaci dveří.

Zajistíme zaměření a montáž dveří

Naši pracovníci jsou školení specialisté s mnohaletou praxí, takže jsou schopni vaše dveře a zárubně nejen odborně zaměřit a instalovat, ale zvládnou vyřešit také případné úpravy na místě montáže. Zaměření a montáž dveří a zárubní vám zajistíme nejen v Mnichově Hradišti, ale také v širokém okolí.

Záruční a pozáruční servis

Naši kvalifikovaní pracovníci vám vždy rádi pomohou v případě nečekaných komplikací. Snažíme se reklamacím předcházet, ale v případě, že se vyskytne jakýkoliv problém, záruční a pozáruční servis je pro nás samozřejmostí.

 

V značkové prodejně SOLODOOR si můžete prohlédnout a vyzkoušet:

  • interiérové dveře a zárubně
  • speciální dveře, protipožární dveře či protihlukové dveře
  • skleněné a prosklené dveře a světlíky
  • posuvné dveře včetně stavebních pouzder
  • dveřní kování a další doplňky dveří

Fotografie

SOLODOOR MH s.r.o.

Jiráskova 597

Mnichovo Hradiště 295 01

Otevírací doba: Po - Pá 9:00 - 12:00  12:30 - 17:00

So - 9:00 - 12:00

Telefon: +420 733 516 479

E - mail: prodejna.hradiste@solo.cz

Obchodní referent
Lucie Zajíčková +420 733 516 479

Technický servis - montáž
Tomáš Slezák + 420 733 547 492

Napište nám

Příloha může být velká maximálně 4 MB