Značková franchisová prodejna Plzeň


Interiérové dveře Plzeň

Vyberte si dveře pro svůj domov z široké nabídky na jednom místě v Plzni!

V značkové prodejně SOLODOOR v Plzni vám nabídneme k prohlédnutí a vyzkoušení mnoho typů interiérových dveří v různých provedeních. Vystaveno je zde mnoho modelů plných dřevěných interiérových dveří, varianty s různými typy prosklení a také celoskleněné dveře z bezpečnostního kaleného skla.

Můžete si nejen na vlastní oči, ale také vlastnoručně otestovat rozsáhlou nabídku mnoha typů interiérových dveří s různými povrchovými úpravami – od laku, přes fólie, různé druhy laminátového povrchu, až po přírodní dýhu, vyzkoušet si různé typy otevírání dveří a prohlédnout si všechny nabízené druhy kování, skleněné výplně a doplňky.

Nabídka dveří je široká, a i když na webových stránkách SOLODOOR mají zákazníci k dispozici intuitivní konfigurátor dveří a zárubní, včetně jedinečné vizualizace dveří v interiéru, osobní návštěvu v prodejně, kde můžete dveře a zárubně vidět a prakticky vyzkoušet, jistě oceníte.

Pomoc s výběrem dveří a okamžitá kalkulace

Největší výhodou návštěvy značkové prodejny SOLODOOR je to, že můžete konzultovat výběr dveří a zárubní pro váš domov, se školenými odborníky. Pokud budete mít zájem, naši specialisté vám v prodejně na počkání zpracují cenovou kalkulaci. Stačí, když jim poskytnete informace o šířce a výšce stavebního otvoru, šířce zdi a vaši představu o požadovaném počtu a orientaci dveří.

Zajistíme zaměření a montáž dveří

Naši pracovníci jsou školení specialisté s mnohaletou praxí, takže jsou schopni vaše dveře a zárubně nejen odborně zaměřit a instalovat, ale zvládnou vyřešit i případné úpravy v rámci montáže na místě. Zaměření a montáž dveří a zárubní vám zajistíme nejen v Plzni, ale i v širokém okolí.

Záruční a pozáruční servis

Naši kvalifikovaní pracovníci vám vždy velmi rádi pomohou v případě komplikací. Snažíme se reklamacím předcházet, ale v případě, že ke komplikaci dojde, záruční a pozáruční servis je pro nás samozřejmostí.

V značkové prodejně SOLODOOR si můžete prohlédnout a vyzkoušet:

  • interiérové dveře a zárubně
  • speciální dveře, protipožární dveře či protihlukové dveře
  • skleněné a prosklené dveře a světlíky
  • posuvné dveře včetně stavebních pouzder
  • dveřní kování a další doplňky dveří

Fotografie

Plzeň SD s.r.o.

náměstí Generála Píky 2026/2
Plzeň 326 00

Otevírací doba: Po - Pá 08:00 - 12:00 13:00 - 17:00

Vedoucí prodejny
Petra Metličková

Telefon: +420 731 977 700


Jednatel společnosti
Petr Kubeček

Telefon: +420 603 114 046

Email: plzen@solo.cz

Napište nám

Příloha může být velká maximálně 4 MB