Dveře SOLO – česká tradice dovedená k mistrovství

Solo


Klasika v moderním pojetí, která se skvěle hodí do rodinného domku či rustikálního interiéru. Řada SOLO reprezentuje velmi oblíbené a již tradiční dveře, které lze zahlédnout v mnoha českých domácnostech. Základem je vždy specifický tvar rámečku s klenutím v horní části. Rámečky vyrobené z masivu dodávají interiérovým dveřím SOLO klasický a zároveň exkluzivní vzhled. Vybírat můžete mezi dveřmi plnými či prosklenými.

Díky jednotnému stylu jasně spjatému s prostředím můžete sjednotit dveře v celém domě – v těsnějších prostorách lze dveře SOLO využít jako posuvné. Do ložnice, pracovny či na toaletu je doporučujeme objednat v protihlukové úpravě. Životnost všem modelům dveří SOLO prodlouží tvrdá hliníková hrana. A samozřejmě si můžete zvolit, zda chcete dveře falcové (doporučujeme s oblou hranou) či bezfalcové.

Na konfigurátoru dveří výše si vyzkoušejte, v jakém dekoru, v jakém provedení a případně s jakým sklem by se vám dveře SOLO nejvíce líbily.  A zde se můžete přesvědčit, jak krásně k vám domů zapadnou.

Vyberte si z kompletní modelové řady SOLO:


Kompletní modelová řada SOLO: