Dveře SONG – pestrá řada modelů pro celý dům či byt

Song


Elegantní dveře do každého interiéru vám nabízí modelová řada SONG. Využijte modelů této řady a sjednoťte dveře v celém svém domě či bytě do téhož designu! Pokojové dveře SONG nabízejí mnoho variací – prosklení s různými typy rámečku či výběr z několika modelů plných dveří.

Dveře plné oceníte v místnostech, kde vyžadujete soukromí. Prosklené se naopak hodí do obývacího pokoje, jídelny či do kuchyně. Díky druhu, velikosti či typu výplně tak můžete libovolně dotvořit charakter místnosti. Dveře mají vysoce odolný povrch, který se vám bude snadno udržovat. Životnost jim výrazně prodlouží tvrdá hliníková hrana. A vybrat si můžete dokonce z 31 druhů dekorů! Není možné, abyste nenašli ten pravý.

K šatně, do chodby, do kuchyně, obýváku či jídelny se hodí jako dveře posuvné. U prosklených modelů zvažte možnost skleněných světlíků po stranách. Plné klimatické dveře SONG vyžijte jako dveře do koupelny. Protihlukové dveře zase do místností, kde chcete mít naprostý klid. Modelům této řady velmi sluší oblá hrana.

Na konfigurátoru dveří si vyzkoušejte, v jakém dekoru a provedení by se vám dveře SONG hodily ke které místnosti. Pro lepší představu se můžete podívat zde.

Vyberte si z kompletní modelové řady SONG:

 

 


Kompletní modelová řada SONG: