Značková franchisová prodejna Bratislava


Interiérové dveře Bratislava

Vyberte si dveře pro svůj domov z široké nabídky na jednom místě v Bratislavě!

V bratislavské značkové prodejně SOLODOOR si můžete prohlédnout a vyzkoušet mnoho typů interiérových dveří v různých provedeních. Najdete zde různé modely plných dřevěných interiérových dveří, včetně modelů s různými typy prosklení  a také celoskleněné dveře z bezpečnostního skla.

Můžete si vizuálně i na dotek otestovat širokou nabídku dveří s různými povrchovými úpravami – od laku, přes fólie, různé druhy laminátu až po přírodní dýhu nebo si vyzkoušet dveře s různými typy otevírání a prohlédnout si mnoho druhů kování, skleněných výplní a doplňků.

Nabídka dveří je široká a i když na webových stránkách SOLODOOR máte k dispozici intuitivní  konfigurátor dveří a zárubní včetně jedinečné vizualizace dveří v interiéru, osobní návštěvu v prodejně, kde můžete dveře a zárubně vidět a vyzkoušet v praxi, určitě oceníte.

Pomoc s výběrem dveří a okamžitá kalkulace

Výhodou návštěvy značkové prodejny SOLODOOR je možnost konzultace výběru dveří a zárubní pro váš domov se školenými odborníky. Pokud budete mít zájem, naši specialisté vám na místě zpracují cenovou kalkulaci. Stačí, když jim poskytnete informace o šířce a výšce stavebního otvoru, šířce zdi, vaši představu o požadovaném počtu a orientaci dveří.

Zajistíme zaměření a montáž dveří

Naši pracovníci jsou školení specialisté s mnohaletou praxí, takže jsou schopni vaše dveře a zárubně nejen odborně zaměřit a instalovat, ale zvládnou vyřešit i případné úpravy v rámci montáže na místě. Zaměření a montáž dveří a zárubní vám zajistíme v Bratislavě i v širokém okolí.

Záruční a pozáruční servis

Naši kvalifikovaní pracovníci vám rádi pomohou v případě nečekaných komplikací. Snažíme se reklamacím předcházet, ale když se přece jen vyskytne problém, záruční a pozáruční servis je pro SOLODOOR samozřejmostí.

 

V značkové prodejně SOLODOOR si můžete prohlédnout a vyzkoušet:

  • interiérové dveře a zárubně
  • speciální dveře, protipožární dveře či protihlukové dveře
  • skleněné a prosklené dveře a světlíky
  • posuvné dveře včetně stavebních pouzder
  • dveřní kování a další doplňky dveří

Aktuality

24 březen
Katalog s novinkami pro rok 2017 je tady!
více
10 duben
Nové termíny školení montážníků a obchodníků | SOLODOOR
více

Global Enterprise s.r.o.

Galvaniho Bussiness Centrum
Galvaniho 7
821 04 Bratislava
Otevírací doba: Po - Pá 9-12, 12:30-17:30

Telefon: +421 948 390 580

Email: predajna.bratislava@solodoor.sk

Napište nám

Příloha může být velká maximálně 4 MB