Interiérové dveře a zárubně s pětiletou zárukou

Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

VERTIGO POLAR SONET ELEGANCE LINIE SIMA RAINBOW UNICO CRISTAL VIVA GABRETA STYL KLASIK Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.3 SD101 SD102

Sestavte si

svoje dveře a zárubně

KONFIGURÁTOR
DVEŘÍ

dokážete to sami

Aktuality

14 květen
SÍŤ ZNAČKOVÝCH PRODEJEN SOLODOOR SE OPĚT ROZŠIŘUJE!
více

SOLODOOR opět rozšiřuje síť svých značkových franchisových prodejen, a to v České republice i na Slovensku! Již od 10. května 2021 je pro Vás otevřena nová prodejna  v Hradci Králové na adrese Horova 1767/26 a 17. května 2021 k ní přibyde prodejna v Karlových Varech, kterou najdete ve Vítězné ulici 1305/18 a také prodejna v Žilině. Představíme Vám zde náš široký sortiment dveří v mnoha variantách trendy povrchů i nejrůznější dveřní doplňky. Standardem na všech našich prodejnách je vysoce kvalifikovaný obchodní tým, který Vám ochotně poskytne odborné poradenství a v případě Vašeho zájmu rovněž zpracuje nezávaznou bezplatnou kalkulaci. Zprostředkování následné montáže a servisu je pro nás samozřejmostí!

10 květen
FRANCHIZOVÉ PRODEJNY JSOU OD 10.5. 2021 OPĚT OTEVŘENÉ!
více

Naše franchizové prodejny jsou od pondělí 10. 5. 2021 opět otevřené.

Naše prodejny můžete opět osobně navštívit a vyzkoušet mnoho typů interiérových dveří v různém provedení, navíc zde získáte odborné poradenství a v případě Vašeho zájmu pro Vás zpracujeme bezplatnou kalkulaci.

Jako poděkování za Vaši přízeň od nás získáte možnost využít akci 2+1 zdarma!

Předem Vám děkujeme za dodržování přísných hygienických pravidel pro bezpečnost Vaši i našeho personálu.

Další aktuality