Akce VERTIGO A VERTIGO VARIANT se slevou -20 %SLEVA 20 % NA DVEŘE VERTIGO A VERTIGO VARIANT

Od 24. 10. do 30. 11. platí 20% sleva na všechny typy dveří Vertigo a Vertigo Variant.

Modelová řada Vertigo je naše vlajková loď. Tak neváhejte, tahle šance se zas tak brzy nenaskytne. V čem jsou dveře Vertigo výjimečné? Mají unikátní pevnou a stabilní rámovou konstrukci, jejich povrch je navíc vysoce odolný a snadno se udržuje. A když si prohlédnete všechny jednotlivé modely, snadno si vyberete ty správné dveře na to správné místo ve vašem bytě – tahle řada nabízí spoustu možností, jak vhodně zkombinovat dřevo a prosklení ve špičkovém moderním designu. Můžete si sami zvolit i dekor jejich povrchu, aby dveře dokonale ladily s celou místností.

Navíc dveře řady Vertigo Variant se vám osvědčí na speciálních místech, např. u dětského pokoje nebo šatny – můžete je totiž opatřit tabulí, na kterou mohou vaše děti kreslit křídami, nebo zrcadlem, které oceníte při oblékání. Dveře k šatně si u této řady můžete objednat posuvné, které vám ušetří prostor.

Teď máte možnost pořídit si dveře s jednotným designem do celého bytu, a navíc ušetřit několik tisíc korun. Tak vybírejte z nabídky níže – schválně, který typ dveří byste doma umístili kam?

Kompletní modelovou řadu VERTIGO naleznete zde.

Kompletní modelovou řadu VERTIGO VARIANT naleznete zde.


Pravidla akce – 20 % na modelovou řadu VERTIGO:

  1. Při zakoupení dveřního setu řady VERTIGO nebo VERTIGO VARIANT dostane zákazník slevu 20 % na dveře i zárubeň.
  2. V případě, že zákazník zakoupí samostatné dveře Vertigo (bez zárubně), bude sleva činit rovněž 20%. Jestliže zákazník zakoupí pouze zárubeň (bez dveří), nemá na slevu nárok.
  3. Tato akce platí od 24. 10. – 30. 11. 2016.
  4. Tuto akci nelze kombinovat s dalšími akcemi a jinou nestandardní slevou, např. slevou na vzorky apod.
  5. Slevy se nevztahují na atypy a další zvláštní požadavky (komponenty pro řadu VERTIGO - háčky, věšák, lišty, zrcadlo, tabule).
  6. Nabídka platí pro konečné spotřebitele u všech smluvních prodejců společnosti SOLODOOR a.s. na území ČR a SR.
  7. U dodávek, kde součástí jsou výrobky z akční nabídky, si společnost SOLODOOR a.s. vyhrazuje právo upravit jednostranně termíny dodání v návaznosti na momentální poptávku a vytížení výroby. Úprava termínu nepodléhá žádné penalizaci ani jiným sankcím.
  8. Společnost SOLODOOR a. s. si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této akce.
  9. Firma SOLODOOR a. s. je zároveň oprávněna akci kdykoliv změnit, zrušit v případě naplnění výrobních kapacit či upravit její pravidla během jejího trvání, a to bez jakékoliv kompenzace ve prospěch konečného spotřebitele nebo prodejce.
  10. Na poskytované slevy nevzniká právní nárok.

Chcete poradit s výběrem dveří?

Navštivte vaše nejbližší dveřní studio.

Seznam dveřních studií najdete zde.


Oblá hrana dveří je zcela bez příplatku

Detail oblých dveří

Zvolte oblou hranu pro tyto modelové řady:

Vertigo, Elegant, Excelent, Sima, Solo, Sagita, Gabreta, Solid, Song, Styl, Klasik.

Sestavte si dveře v konfigurátoru.