Aktuality

FRANCHIZOVÁ SÍŤ SOLODOOR STÁLE ÚSPĚŠNĚ ROSTE

08.09.2020

Franšízové pobočky prodejní sítě Solodoor Centrum rostou i v době, kdy se řadě podnikatelů vlivem stávající situace moc nedaří. V prvním čtvrtletí letošního roku jsme otevřeli 3 nové franchizy v Praze - Michli, Košicích a Banské Bystrici, které se na vysoce konkurenčním trhu velice rychle etablovaly.

Potvrzuje se, že když se sejde dobrý partner se správně nastaveným a fungujícím franchizovým konceptem, funguje to.

O úspěšném franchizovém konceptu SOLODOOR si přečtěte více zde a staňte se i Vy naším partnerem!

ZVEME VÁS NA BEZPLATNÉ ŠKOLENÍ PRODEJCŮ A MONTÁŽNÍKŮ!

29.06.2020

I v letošním roce 2020 pořádáme bezplatné školení pro prodejce a montážníky. Účastník obdrží certifikát na montáž, prodej, provoz a údržbu dveří a obložkových zárubní vyrobených společností SOLODOOR a.s. vč. dveří požárně odolných a požárně bezpečnostních.

V BANSKÉ BYSTRICI JSME PRÁVĚ OTEVŘELI DALŠÍ ZNAČKOVOU FRANCHIZOVOU PRODEJNU SOLODOOR!

13.05.2020

SOLODOOR opět rozšiřuje síť svých značkových prodejen na Slovensku!

Novou franchizovou prodejnu najdete v areálu f. STAVIVO IBV na adrese Zvolenská cesta 279/1,97405 Banská Bystrica. Přijďte si vybrat ze širokého sortimentu dveří, povrchů i dveřních doplňků. Náš kvalifikovaný tým Vám ochotně poskytne odborné poradenství a zpracuje nezávaznou bezplatnou kalkulaci. Zprostředkování následné montáže a servisu je pro nás samozřejmostí!

KOŠICE BUDOU MÍT NEJNOVĚJŠÍ ZNAČKOVOU FRANCHIZOVOU PRODEJNU SOLODOOR. OTEVÍRÁME JIŽ 27. 4. 2020!

23.04.2020

SOLODOOR opět rozšiřuje síť svých značkových prodejen! Od 27. dubna 2020 najdete novou franchizovou prodejnu na adrese Žižková 13 v Košicích. Přijďte si vybrat ze širokého sortimentu dveří, povrchů i dveřních doplňků. Náš kvalifikovaný tým Vám ochotně poskytne odborné poradenství a zpracuje nezávaznou bezplatnou kalkulaci. Zprostředkování následné montáže a servisu je pro nás samozřejmostí!

FRANCHIZOVÉ PRODEJNY JSOU OD 9.4. 2020 OPĚT OTEVŘENÉ!

08.04.2020

Naše franchizové prodejny znovu otevíráme již tento čtvrtek 9. 4. 2020, a to v souladu s usnesením vlády ČR ze 6. 4. 2020.

Na našich prodejnách si můžete opět prohlédnout a vyzkoušet mnoho typů interiérových dveří v různém provedení, získáte zde odborné poradenství a v případě Vašeho zájmu pro Vás zpracujeme bezplatnou kalkulaci.

Jako poděkování za Vaši přízeň od nás získáte na svoji objednávku slevu 10 %.

Předem Vám děkujeme za dodržování přísných hygienických pravidel pro bezpečnost Vaši i našeho personálu.

REŽIM PROVOZU FRANCHISOVÝCH PRODEJEN OD 16.3. 2020 AŽ DO ODVOLÁNÍ

16.03.2020

Vážení zákazníci,

Naše franchisové prodejny nelze sice v současné době v souladu s platnými opatřeními vlády přijatými v souvislosti s prevencí šíření onemocnění COVID–19 navštěvovat osobně, tvorba cenových nabídek, konzultace, zaměření i montáže probíhají i nadále.

Naši prodejci jsou Vám k dispozici na telefonických a emailových kontaktech uvedených na stránkách jednotlivých prodejen.

V tuto chvíli se nechystáme utlumovat naši výrobu, chceme Vás proto ujistit, že i v těchto nelehkých chvílích jsme tu pro Vás, naše zákazníky, a snažíme se Vám vyjít vstříc.

Vládní omezení jsou platná pro maloobchodní prodej a netýkají se podnikatelů - prodej a služby jsou pro ně zachovány.

Prosím, dodržujte povinnost nošení osobních ochranných pomůcek a chraňte tak personál našich prodejen.

Děkujeme Vám za to, že současný stav, který bude platit až do odvolání, plně chápete. Stejně jako Vy i my doufáme, že se budou naše osobní a pracovní životy brzy moci vrátit do běžných kolejí.

S přáním pevného zdraví

SOLODOOR tým

DALŠÍ PRAŽSKÁ ZNAČKOVÁ FRANCHISOVÁ PRODEJNA SOLODOOR OTEVÍRÁ JIŽ 2.3.2020!

27.02.2020

SOLODOOR opět rozšiřuje síť svých značkových prodejen! Od 2.března 2020 najdete novou pražskou franchizovou prodejnu na adrese U plynárny 455/95, 101 00 Praha 10 - Michle. Přijďte si vybrat ze širokého sortimentu dveří, povrchů i dveřních doplňků. Náš kvalifikovaný tým Vám rád poskytne odborné poradenství a zpracuje nezávaznou bezplatnou kalkulaci. Zprostředkování následné montáže a servisu je pro nás samozřejmostí!

LETOŠNÍ DESIGNOVÁ TŘEŠNIČKA ZÁRUBNĚ UNICO NYNÍ I PRO VĚTŠÍ ŠÍŘKU ZDI!

01.12.2019

Připravili jsme pro Vás vysoce praktické a designové vylepšení naší letošní novinky - rozšiření zárubní Unico. Toto nové řešení oceníte zejména při rekonstrukcích interiérů, kdy jsou nosné zdi širších rozměrů - nově bude totiž možné používat naše trendy zárubně Unico pro šíři zdi až 350 mm!

Nebojíte se experimentovat a chcete mít doma něco jedinečného? Pak jsou pro Vás zárubně Unico tím správným řešením!

ZNAČKOVÁ FRANCHIZOVÁ PRODEJNA OD 17.7.2019 TAKÉ V OLOMOUCI!

16.07.2019

SOLODOOR opět rozšiřuje síť svých značkových prodejen! Od 17. července 2019 najdete novou franchizovou prodejnu také v Olomouci, na adrese Hanáckého pluku 1153/4. Přijďte si vybrat ze širokého sortimentu dveří, povrchů i dveřních doplňků. V případě Vašeho zájmu Vám kvalifikovaný tým prodejny poskytne odborné poradenství a zpracuje nezávaznou bezplatnou kalkulaci. Zprostředkování následné montáže a servisu je pro nás samozřejmostí!

KATALOG S NOVÝMI TRENDY NA ROK 2019 JE TADY!

03.05.2019

Představujeme Vám náš nový katalog na rok 2019. Je plný novinek, které odrážejí nejnovější trendy v tuzemsku i zahraničí a také poptávku Vás, našich zákazníků. Jsme přesvědčeni o tom, že si z něj vyberete ty správné dveře pro svůj domov!

Prohlédněte si náš nový katalog a přesvědčte se sami!

ZNAČKOVÁ PRODEJNA BRATISLAVA OD 1. KVĚTNA V NOVÝCH PROSTORÁCH!

03.05.2019

1.května jsme v zrekonstruovaných prostorách na ulici Galvaniho 2A v Bratislavě otevřeli novou prodejnu. Srdečně vás zveme do naší vzorkovny, ve které na si můžete na 130 m2 vybírat z naší široké nabídky dveří. Náš odborný a zkušený personál vám poradí s výběrem, bezplatně zpracuje cenovou nabídku a zprostředkuje certifikovanou montáž.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

ZNAČKOVÁ FRANCHIZOVÁ PRODEJNA TAKÉ V OSTRAVĚ!

09.04.2019

Tradiční český výrobce dveří rozšiřuje svou síť značkových prodejen i do Ostravy! Novou franchizovou prodejnu najdete ve zbrusu nových prostorech, jen kousek od centra v Nádražní ulici. Na více než 120 m2 můžete vidět široký sortiment dveří, povrchů  a dveřních doplňků. V případě Vašeho zájmu Vám kvalifikovaný tým prodejny poskytne odborné poradenství a zpracuje nezávaznou bezplatnou kalkulaciZprostředkování následné montáže a servisu je pro nás samozřejmostí!

NOVÉ FRANCHISOVÉ PRODEJNY V OSTRAVĚ A NÁMESTOVO - JIŽ BRZY!

13.03.2019

Koncem března otevřeme další franchisové prodejny - tentokrát v Ostravě a v Námestove na Slovensku. Těšit se můžete na širokou nabídku dveří a zárubní SOLODOOR s označením CZECH MADE a také na skvělý zákaznický servis, odborné poradenství, bezplatnou kalkulaci či zprostředkování certifikované montáže. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zaujal Vás náš franchisový koncept a chtěli byste si otevřít vlastní prodejnu? V případě zájmu nás kontaktujte.

PŘIJĎTE PRO INSPIRACI NA VELETRH STAVEBNICTVÍ VE ZLÍNĚ!

06.03.2019

Franchizový prodejce SOLODOOR - DVEŘE KONRÁD s.r.o. - vystavuje naše produkty 21. - 23. března 2019 na VELETRHU STAVEBNICTVÍ - THERM - DOMOV - ZAHRADA. Načerpejte inspiraci ze světa dveří a zárubní, seznamte se s novými trendy a vyzvedněte si svůj slevový kupón na nákup do prodejny DVEŘE KONRÁD ve Zlíně.

NOVÝ REKLAMAČNÍ ŘÁD

27.02.2019

Vážení obchodní partneři, 1. 2. 2019 vstoupil v platnost nový reklamační řád, který je k nahlédnutí zde. Pro rychlejší vyřízení reklamace využívejte, prosím, reklamační formulář 2019, který je ke stažení na stejné adrese.


ZVEME VÁS NA BEZPLATNÉ ŠKOLENÍ PRODEJCŮ A MONTÁŽNÍKŮ!

14.01.2019

V jarních měsících roku 2019 pořádáme bezplatné školení pro prodejce a montážníky. Účastník obdrží certifikát na montáž, prodej, provoz, údržbu a kontrolu dveří a obložkových zárubní, požárních uzávěrů a dveří požárně bezpečnostních třídy 2 a 3 vyrobených společností SOLODOOR a.s.

ZNAČKOVÁ FRANCHISOVÁ PRODEJNA OD 3.12. 2018 TAKÉ VE ZLÍNĚ!

21.11.2018

Navštivte naši novou franchizovou prodejnu Dveře Konrád s.r.o. ve Zlíně a vyberte si zde dveře pro Váš domov. V případě zájmu zpracujeme bezplatnou cenovou nabídku, následně Vám zajistíme odbornou montáž a servis.

PŘIJĎTE DO ZNAČKOVÉ FRANCHIZOVÉ PRODEJNY V PRAZE

PŘIJĎTE DO ZNAČKOVÉ FRANCHIZOVÉ PRODEJNY V PRAZE

13.11.2018

Přijďte do znovuotevřené značkové franchisingové prodejny SD Praha s.r.o. a využijte možnost prohlédnout si širokou nabídku interiérových dveří od českého výrobce a rovněž i dveřních doplňků.

NOVÝ KATALOG 2018 JE TADY!

22.03.2018

Již tradičně je plný nových modelů, trendy povrchů včetně unikátního povrchu SOLO MATRIX a rovněž i technologických vylepšení stávajících produktů. Samotné pojetí PRODUKTOVÉHO KATALOGU 2018 je zcela nové, a věříme, že se Vám bude líbit stejně jako nám.

Naše novinky na veletrhu v Ostravě

28.02.2018

Ve dnech 8. – 11. března 2018 můžete již tradičně vidět naše novinky na regionálním veletrhu Střechy, stavba 2018 v Ostravě na Černé Louce - interiérové dveře značky SOLODOOR zde bude vystavovat náš prodejce paní Hana Kožušníková. Doporučujeme navštívit její stánek v prvním patře areálu, kde se můžete zároveň zúčastnit slosování o interiérové dveře značky SOLODOOR.

Přijďte načerpat inspiraci!

12.06.2017

Náš partner - firma MPL, Vás zve na předváděcí akci produktů SOLODOOR a COBRA, která bude navíc spojena se snídaní.

Přijďte ve dnech 14. 6. 2017 do pobočky MPL v Kolíně nebo 22. 6. 2017 do pobočky ve Zlíně či Plzni a nechte se inspirovat lákavou nabídkou!

Více informací naleznetete zde.

Katalog s novinkami pro rok 2017 je tady!

24.03.2017

Také v letošním roce přicházíme na trh s celou řadou novinek! Exkluzivní sérii SOLO PREMIUM COLLECTION jsme rozšířili o nové modelové řady Elegance a Linie, které se rozhodně stanou ozdobou každého interiéru.

Přímo z Itálie jsme pro Vás přivezli unikátní laminátový povrch SOLO MATRIX, který se vyznačuje dokonalou odolností vůči nejrůznějším vlivům a navíc i perfektním vzhledem připomínajícím strukturu dřeva. Jedná se o technologicky vyspělý povrch - výsledek sofistikovaného výzkumu, špičkových technologií, ale zároveň i řemeslné péče o detail.

To ale ještě není zdaleka vše!

Kompletní KATALOG produktů a ceník 2017 najdete zde

Odhalte s námi tajemství výroby dveří!

07.03.2017

Víte, jak se vlastně dveře vyrábějí?  A že v České republice vznikají jedinečné dveře s oblou hranou pomocí unikátního technologického vybavení? V rámci cyklu reportáží „Vyrobeno v Česku“ internetové televize Stream můžete nahlédnout do zákulisí naší společnosti, odkud takovéto dveře pocházejí.

Produkty společnosti SOLODOOR a.s opět zazáří na regionálních veletrzích!

Produkty společnosti SOLODOOR a.s opět zazáří na regionálních veletrzích!

25.05.2016

Přijďte si prohlédnout naše produkty na některou z regionálních výstav, které se budou konat na přelomu května a června.

V termínu od 28. - 29. 5. 2016 navštivte regionální veletrh v Opavě, kde bude mít expozici náš prodejce, paní Hana Kožušníková. Podrobnosti najdete zde.

4. - 5. 6. 2016 se pak koná regionální veletrh ve  Valašském Meziříčí, na kterém bude vystavovat franchizingová firma SD Valašské Meziříčí. Podrobné informace o veletrhu najdete zde.

Věříme, že zde načerpáte spoustu inspirace!

Prohlédněte si naše výrobky na FRÝDECKO - MÍSTECKÉM veletrhu!

02.05.2016

V termínu 20. – 22. května  2016 si můžete výrobky firmy SOLODOOR a.s. prohlédnout na tradičním již 10. ročníku FRÝDECKO – MÍSTECKÉHO veletrhu, který se uskuteční ve Frýdku Místku.

Navštivte náš stánek na Mezinárodní výstavě pro podnikání a franchising!

26.04.2016

Zveme všechny návštěvníky Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchising k návštěvě stánku firmy SOLODOOR a.s. Získáte zde velmi užitečné informace o franchisingovém systému na klíč, který naše firma poskytuje a zjistíte, proč je výhodné stát se naším franchisingovým partnerem.

Termín konání: 17. - 18. 5. 2016 ( úterý od 9-17 hodin a středa 9-16 hodin)

Pozvánka do nově otevřené prodejny v Mnichově Hradišti

Pozvánka do nově otevřené prodejny v Mnichově Hradišti

15.04.2016

Zveme Vás do nově otevřené prodejny v Mnichově Hradišti! Na prodejní ploše jsme pro vás vystavili velké množství interiérových dveří - včetně kování - a rovněž i obložkové zárubně. Věříme, že každý z vás zde najde přesně to, co hledá!

Poskytneme Vám veškerý servis - odborné poradenství, zpracování cenové nabídky, objednání dveří i zajištění montáže.

Nové termíny školení v roce 2016

19.01.2016

Vážení zákazníci,

protože kapacita školení, které se bude konat 26. ledna v Průhonicících, je již naplněná, nabízíme Vám následující 2 nové termíny:

1/ Parkhotel Průhonice - 17. 2. 2016 od 10 do 14 hodin

2/ HOTEL MYSLIVNA BRNO - 22. 2. 2016 od 10 do 14 hodin

Školení montážníků a obchodníků

09.12.2015

26. ledna 2016 bude v Parkhotelu Průhonice probíhat školení montážníků a obchodníků.

Každý účastník školení obdrží certifikát na montáž dveří, obložkových zárubní, požárních uzávěrů a dveří požárně bezpečnostní třídy 2. Platnost certifikátu je 2 roky.


Novinka - BYTOVÉ DVEŘE

Novinka - BYTOVÉ DVEŘE

16.11.2015

S cílem reagovat na zvýšené nároky a požadavky našich zákazníků jsme naše výrobkové portfolio rozšířili o BYTOVÉ DVEŘE, které díky zesílené konstrukci, pevnějšímu rámu a robustnější výplni nejenže zajistí bezpečnost a protihlukovou ochranu, ale navíc i atraktivně vypadají.

Novela zákona o ochraně spotřebitele

05.02.2016

Vážení zákazníci,

v souvislosti s novelou zákona o ochraně spotřebitele vás chceme informovat o další možnosti řešení sporu při reklamaci, kterou je mimosoudní cesta. Rolí mediátora zákon pověřuje Českou obchodní inspekci.

Nový katalog 2015

01.06.2015

Vážení zákazníci, společnost SOLODOOR a. s. vydává s platností od 1.6.2015 nový katalog dveří a zárubní.

Nový ceník 2015

01.06.2015

Vážení zákazníci, společnost SOLODOOR a. s. vydává s platností od 1.6.2015 nový ceník dveří a zárubní

Právě otevíráme novou franchizingovou prodejnu!

08.03.2016

Vážení zákazníci,

zveme vás na slavnostní otevření nové franchizingové prodejny v Mnichově Hradišti, které se koná v úterý 15. března 2016 v 10 hodin.

Na prodejní ploše jsme pro vás vystavili velké množství interiérových dveří - včetně kování - a rovněž i obložkové zárubně. Věříme, že každý z vás u nás najde přesně to, co hledá!

Poskytneme Vám veškerý servis - odborné poradenství, zpracování cenové nabídky, objednání dveří i zajištění montáže.

Newsletter 2/2015

01.06.2015

Vydali jsme Newsletter č.2 pro rok 2015. Dočtete se o ostrém spuštění linky formátohranovacího centra.

Newsletter 1/2015

12.05.2015

Vydali jsme Newsletter č.1 pro rok 2015. Seznámíme Vás s novým lisem na dveře a novými technologiemi pro výrobu dveří.

Rok 2014 plný změn

16.12.2014

Inovativní rok 2014 ve společnosti SOLODOOR a.s.

Právě otevíráme novou franchizingovou prodejnu!

10.03.2016

Vážení zákazníci,

zveme vás na slavnostní otevření nové franchizingové prodejny v Mnichově Hradišti, které se koná vúterý 15. března 2016 v 10 hodin.

Na prodejní ploše jsme pro vás vystavili velké množství interiérových dveří - včetně kování - a rovněž i obložkové zárubně. Věříme, že každý z vás u nás najde přesně to, co hledá!

Poskytneme Vám veškerý servis - odborné poradenství, zpracování cenové nabídky, objednání dveří i zajištění montáže.

Pozvánka ke stánku našeho autorizovaného prodejce - odborná výstava STŘECHY, STAVBA

23.02.2016

Zveme Vás na 25. ročník odborné výstavy STŘECHY, STAVBA, který se koná ve dnech 25. - 27. února 2016 na Výstavišti Černá louka v Ostravě.

Vaší pozornosti by neměl uniknout stánek našeho autorizovaného prodejce - paní Hany Kožušníkové - kde si můžete prohlédnout některé z modelů dveří značky SOLODOOR a také povrchy, ve kterých jsou dveře SOLODOOR vyráběny. Na stánku zároveň obdržíte podrobné informace k právě probíhající promoakci 2 + 1 zdarma. V případě Vašeho zájmu Vám bude na počkání zpracována cenová nabídka, a to zcela zdarma.

Školení montážníků a obchodníků 26.1.2016 - informace

14.01.2016

Díky Vašemu velkému zájmu, za který děkujeme, je kapacita tohoto školení naplněna a další přihlášky z tohoto důvodu již nepřijímáme.