NOVÝ KATALOG 2018 JE TADY!

Naší prioritou je Vaše spokojenost, neustále proto sledujeme nové trendy a investujeme do špičkových technologií. Chceme Vám nabídnout přesně to, co od nás čekáte, tedy kvalitní dveře a zárubně se skvělými užitnými vlastnostmi a moderním designem.

Již tradičně je plný novinek – modelů, trendy povrchů včetně unikátního povrchu SOLO MATRIX a rovněž i technologických vylepšení stávajících produktů. Samotné pojetí PRODUKTOVÉHO KATALOGU 2018 je zcela nové, a věříme, že se Vám bude líbit stejně jako nám.


Z mnoha novinek dveří připravených pro rok 2018 chceme zmínit například:

 

  • Modely dveří VERTIGO 20 a VERTIGO 21, které vhodně doplňují modelovou řadu VERTIGO, zejména v provedení VERTIGO VARIANT
  • Model dveří POLAR 9, který svým působivým pojetím frézovaných drážek nadchne každého kreativního člověka
  • Model dveří ELEGANCE 7, rozšiřující modelovou řadu ELEGANCE o nestandardní typ prosklení
  • Model dveří KLASIK 1, který se vrátil do nabídky na žádost zákazníků a který uceluje modelovou řadu KLASIK
  • Obložkové zárubně UNICO, které svojí unikátní konstrukcí přináší na český trh zcela nový směr
  • Zárubně typu UNICO ve falcové i bezfalcové variantě, které jsou hitem interiérových studií v západní Evropě - jsme hrdí, že Vám takové provedení zárubní můžeme nabídnout i my

Při přípravě kolekce pro letošní rok jsme vyšli vstříc Vaší poptávce a stávající modelové řady, které se u Vás těší největší oblibě, jsme rozšířili o nové povrchové úpravy.

 

  • Dveře modelové řady GABRETA, STYL, DPO, DPB2 a DPB3 nově nabízíme i v povrchu SOLO MATRIX.
  • Dveře modelové řady SONG, STYL a SOLO rozšiřujeme o povrch FOLIE.
  • Dveře modelové řady LINIE jsou nově nabízeny i v dalších dekorech povrchu SOLO 3D a vybraných dekorech CPL.
  • Pro příznivce elegantních a designových interiérových prvků jsme připravili netradiční dveřní hranu MAGIC, která v provedení pro bezfalcové a posuvné dveře podtrhne estetickou jedinečnost interiéru.

 

S novými modely přichází i rozšířená nabídkou nových dekorů. Vaší pozornosti by neměl ujít zejména povrch SOLO MATRIX, který nabízíme exkluzivně jako jediní v České Republice  od letošního roku také v dekoru MONZA a TRENTO. Na žádost zákazníků a obchodních partnerů je nově nabízen i dekor BUK v povrchovém provedení FOLIE.


To ale ještě není zdaleka vše! Více o letošní nabídce produktů naleznete v PRODUKTOVÉM KATALOGU 2018, jehož kompletní verzi si můžete spolu s platným CENÍKEM NOVINEK 2018, stáhnout zde.

 

Věříme, že Vás naše nabídka inspirovala a těšíme se na spolupráci s Vámi!