FRANCHIZOVÝ KONCEPT SOLODOOR ZÍSKAL OCENĚNÍ V SOUTĚŽI FRANCHIZA ROKU!

Česká asociace franchisingu vyhlásila výsledky soutěže Franchisa roku. Ocenění „původní česká franchisová značka“ obdržel výrobce interiérových dveří a zárubní, společnost SOLODOOR.

SOLODOOR je historicky prvním franchisovým systémem vyvinutým pro prodej interiérových dveří a zárubní v České republice a na Slovensku.

Hlavní výhodou franchisového konceptu společnosti SOLODOOR je krátká doba přípravy provozu prodejny, která může být otevřena již do 3 měsíců po podpisu smlouvy. SOLODOOR poskytuje know-how pro vybudování, provoz a následné úspěšné řízení provozu a také potřebné školení a podporu manažera. Franšízant pak přináší kapitál pro vybudování a provoz své prodejny. Stává se samostatným podnikatelem využívajícím silnou značku SOLODOOR, jednoho ze tří největších výrobců dveří a zárubní v České republice.

„V dnešní koronavirové době se lidem otevírá nový potenciál ve formě franchisové prodejny, umožňující rychle a bez vysokých vstupních nákladů zahájit podnikání se zavedeným know-how. Řada lidí si dnes hledá alternativní možnosti výdělku než jenom klasické zaměstnání. Nám se povedlo oslovit potenciální zájemce třeba přes odborné portály, ale třeba i přes portál jobs.cz a profesia.sk,“ uvádí Stanislav Malohlava, ředitel společnosti SOLODOOR CENTRUM, která je odpovědná za franchisový koncept společnosti SOLODOOR.

SOLODOOR zajišťuje územní exkluzivitu, pomůže s architektonickým návrhem prodejny, navrhne marketingovou kampaň k otevření prodejny a nabízí také finanční podporu v podobě výrazné slevy na nákup vzorků. Pomůže i s výběrem personálu a jeho zaškolením, hlavně ale nabízí intuitivní objednávkový systém ´ MAX - Konfigurátor dveří a zárubní´. Vstupní investice franšízanta vč. licence se pohybuje okolo 800 - 900 tisíc Kč, návratnost se odhaduje maximálně na 2 roky, průměrné roční cashflow činí 8 milionů Kč.

V současné době má SOLODOOR v České republice a na Slovensku 13 franchisových prodejen a do konce roku to bude minimálně 18, ale s největší pravděpodobností dokonce 20 prodejen.

Více informací na: http://www.czech-franchise.cz/clanek/na-vyrocni-clenske-schuzi-ceske-asociace-franchisingu-byly-vyhlaseny-vysledky-souteze-franchisa-roku

 

Chcete podnikat s naším franchizovým konceptem? Více informací najdete zde