Bezpečnostní ocelové zárubně – dokonalá ochrana Vašeho domova

Rainbow


Pořiďte si nové bezpečnostní zárubně u nejbližšího prodejce


K vytvoření bezpečného domova potřebujeme kromě bezpečnostních dveří také kvalitní bezpečností zárubně.


Ve spojení s dveřmi, které jsou bezpečnostní a zároveň i požárně odolné, vytvoříte uzávěr, který dokáže odolat až 30 minut případnému požáru nebo vniknutí cizí osoby a díky kterému se můžete cítit doopravdy bezpečně.


Při výběru bezpečnostních zárubní mějte vždy na paměti, že je třeba, abyste pro zárubeň vždy vybrali správný model bezpečnostních dveří. Každá bezpečností třída dveří má totiž rozdílné bezpečnostní prvky, kterým odpovídá i úprava bezpečnostních zárubní.

Pro bezproblémovou instalaci a funkčnost bezpečnostního uzávěru vybírejte a objednávejte bezpečnostní dveře a zárubně vždy jako set, ke kterému si vyberte i kvalitní bezpečností kování z nabídky SOLODOOR! Pro dokonalou ochranu doporučujeme vždy objednávat nové bezpečnostní zárubně, aby ochrana Vašeho domova byla maximální.
Modely bezpečnostních zárubní:


  • Ocelová zárubeň pro dveře DPB2 – druhá bezpečnostní třída - zárubeň zazdívací s těsněním a pantem TRIO 15 DZ provedení pro DPB2, s přípravou pro pětibodový zámek a trny proti vysazení, materiál minimální tloušťky 1,5 mm.
  • Ocelová zárubeň pro dveře DPB3 – třetí bezpečnostní třída třída - zárubeň zazdívací s těsněním a pantem TRIO 15 DZ provedení pro DPB2, s přípravou pro pětibodový zámek a trny proti vysazení, materiál minimální tloušťky 2,5 mm.
  • Ocelová zárubeň SF1 pro dveře NEXT – třetí bezpečností třída - určené pro dveře NEXT SD 101/111. Zárubeň SF1 má integrované těsnění a práh. Povrchová úprava bezpečnostní zárubně základovou barvou (možnost vypalované práškové barvy).

Pořiďte si nové bezpečnostní zárubně u nejbližšího prodejce