Tvrdá hliníková hrana u dveří

Tvrdá hliníková hrana u dvěří


Tvrdá hliníková hrana u dvěří

Hledáte dveře s originálním designovým prvkem?  Očekáváte od dveří něco víc než jen prosté oddělení dvou pokojů? Chcete odolné a pevné dveře, které něco vydrží? Vsaďte na dveře s tvrdou hliníkovou hranou.

Tato novinka na trhu má kromě své jedinečné estetické funkce především praktické výhody: tvrdá hliníková hrana výrazně zvyšuje konstrukční pevnost a odolnost dveří. To znamená, že dveře vydrží prudké nárazy, odolají náporu vašich dětí i zvířecích mazlíčků a výborně se osvědčí i v prostředí se zvýšeným provozem.  Tvrdá hliníková hrana je možná u většiny modelových řad. Nejlépe však vynikne u dveří, jejichž design je ozvláštněn kovovým prvkem, jako jsou například dveře z modelové řady EXCELENT nebo ELEGANT, doporučeným povrchem je CPL Tvrdou hliníkovou hranou je možné opatřit jak falcové, tak i bezfalcové dveře.

Tvrdá hliníková hrana zvyšuje životnost dveří a pro svou vysokou odolnost jsou dveře s touto úpravou vhodné i do vysoce namáhaných prostor, jako jsou díly, školy, obchody či sportovní zařízení.