Jak si můžete otevřít vlastní prodejnu dveří a zárubní SOLODOOR?

Odpověď je jednoduchá - je to velice rychlé a do tří měsíců od podpisu franchisové smlouvy může být vše hotovo.

 

Krátká doba samotné přípravy provozu nové franchisové prodejny je jednou z hlavních výhod naší franchisy. To je možné díky komplexnímu a praxí ověřenému know - how, které obsahuje mnohaletou praxí ověřené kroky potřebné pro vybudování, provoz a následné úspěšné řízení franchisových prodejen. Samozřejmostí je zajištění všech potřebných školení i provozní podpora franchisového manažera. Po celou dobu procesu otevírání Vaší franchisové prodejny jsme s Vámi.

 

Franchisant přináší kapitál pro vybudování a provoz své prodejny. Jako její vlastník zůstává přitom samostatným podnikatelem využívajícím silnou značku SOLODOOR jakožto jednoho ze tří největších výrobců interiérových dveří a zárubní v České republice.

 

Centrální nákup zboží a služeb umožňuje franchisantům dosáhnout výrazně výhodnějších nákupních cen, než by dosáhli mimo franchisovou síť SOLODOOR. O jednání s dodavateli se přitom nestaráte. Děláme to za Vás, abyste maximum svého času mohli věnovat svým zákazníkům a řízení Vaší vlastní prodejny.