Interiérové dveře - vnitřní dveře

Při zařizování bytu či domu patří interiérové dveře k nejvýraznějším designovým prvkům. Proto je výběr dveří do interiéru velmi důležitým rozhodnutím, které může výrazně ovlivnit celkový vzhled vašeho bydlení a to, jak se doma budete cítit.

Snažíme se, aby výběr interiérových dveří byl co nejširší a poskytoval co nejvíce možností pro různé varianty designových řešení bytů. Nabídka společnosti SOLODOOR poskytuje možnost širokého výběru interiérových dveří, od jednoduchých, klasických a bílých interiérových dveří, přes moderní styly až k extravagantním designům, určeným do nejmodernějších interiérů. Nabízíme i posuvné dveře a širokou nabídku prosklených interiérových dveří.

Pokud si vybíráte interiérové dveře, můžete si v naší nabídce zvolit kromě designového řešení dveří také povrchovou úpravu, barvu, dekor, tvar, typ či umístění prosklení, a také design, typ a materiál kování dveří a zárubní.

Povrch dveří si můžete vybrat klasický lakovaný, potažený různými druhy fólií s potiskem, různými typy vysoce odolného laminátu v širokém spektru barev a designů, včetně 3D povrchu, který nabízí dokonalou iluzi dřevěného povrchu.

Abyste dosáhli designového souladu všech prvků vašeho interiéru, nabízíme vám možnost prohlédnout si všechny modely dveří SOLODOOR na našich webových stránkách ve speciální aplikaci, která umožňuje volbu zárubně a také výběr typu, designu, povrchové úpravy, kování. Na závěr si můžete vytvořit také vizualizaci vámi vybraných interiérových dveří přímo v prostředí vašeho bytu.

Většina modelů interiérových dveří SOLODOOR se nabízí v klasické otočné, kyvné nebo posuvné variantě, s falcem či bez, s ostrou či oblou hranou. Interiérové dveře SOLODOOR si u mnoha designových variant můžete vybrat také se speciální protipožární úpravou. V nabídce jsou i kouřotěsné dveře, nebo dveře protihlukové. Nechybí ani dveře požárně bezpečnostní třídy 2 a 3 a speciální dveře pro prostředí s výraznými výkyvy teploty a vysokou vlhkostí vzduchu – klima dveře.

Dřevěné interiérové dveře SOLODOOR

Prohlédněte si naši nabídku interiérových dveří v jednoduché aplikaci, kterou naleznete na našich webových stránkách. Snadno si tak můžete provést vizualizaci interiérových dveří SOLODOOR ve Vašem interiéru. Dřevěné interiérové dveře zútulní Váš domov. Vybírat můžete z mnoha povrchů a dekorů. Kterékoli nabízené interiérové dveře (kromě speciálních dveří) vyrábíme také jako posuvné či bezfalcové.

Interiérové dveře bílé nebo v barvách

Zajímáte se o barevné interiérové dveře, nebo dáváte přednost bílé klasice? V každém případě si z naší nabídky interiérových dveří určitě vyberete. Interiérové dveře SOLODOOR oživí každou místnost. U nás naleznete také speciální protipožární dveře, kouřotěsné dveře, nebo dveře protihlukové. Interiérové dveře a zárubně SOLODOOR vylepší úroveň Vašeho bydlení a zpříjemní okolní prostředí.