Dveře ELEGANT – přírodní dekory dřeva v kombinaci s kovem a sklem

Veritgo


Hledáte moderní interiérové dveře s nadčasovým vzhledem? Pak je tu pro vás modelová řada ELEGANT. Spojení přírodních dekorů dřeva se sklem a ozdobnými hliníkovými lištami dodává moderním dveřím nádech luxusu. V interiéru se tak stanou výborným doplňkem.

Dveře ELEGANT mají velmi odolný povrch, díky kterému se snadno udržují. Vybrat si můžete z opravdu bohaté nabídky dekorů, které imitují dřevo.

Tyto dveře si můžete objednat v mnoha úpravách: jako klimatické dveře, které nepropouštějí vlhkost a hodí se proto do koupelny, jako posuvné dveře, bezfalcové dveře, falcové dveře s šikmým i rovným falcem nebo s oblou hranou. Novinkou je i provedení s tvrdou hliníkovou hranou. Stejně tak si můžete zvolit, jaké do dveří zasadíte sklo. Hodí se vám spíše čiré, nebo třeba satinato?

 

Na konfigurátoru dveří si schválně vyzkoušejte, v jakém dekoru a provedení jsou dveře ELEGANT k vám domů ideální.  Nejste si jistí? Podívejte se zde, jak by ty které dveře u vás doma působily. Tak do toho, určitě najdete tu jedinou správnou kombinaci!

Vyberte si z kompletní modelové řady ELEGANT:


Kompletní modelová řada ELEGANCE: