Dveře SOLID – ověřený nestárnoucí design

Solid


Hledáte nestárnoucí klasiku, kterou nebude potřeba nikdy měnit? Právě pro tuto vlastnost patří modelová řada SOLID mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější. Prosklení je zde úspěšně inspirováno dnes módním retrem, takže dveře SOLID spojují solidní poklid starých časů s moderním vzhledem a provedením. Kombinace skla a dřevěných dekorů je zkrátka nadčasová.

Dřevěný dekor interiér příjemné zútulní. Dveře propouštějící světlo, takže celou místnost opticky zvětší a odlehčí. Modely této řady navíc vyniknou v každém interiéru.

Nesmrtelnému designu odpovídá i technické provedení – s bezpečnostním sklem a tvrdou hliníkovou hranou mají dveře SOLID opravdu dlouho životnost.

Máte také více možností, jak tyto pokojové dveře využít. Skvěle působí jako dveře posuvné, které kromě prosvětlení umí prostor i skutečně ušetřit. Pokud řešíte dveře do obývacího pokoje nebo jídelny, pouvažujte i o dveřních světlících – k modelům této řady se hodí náramně!

Na konfigurátoru dveří si vyzkoušejte, v jakém dekoru a provedení by se vám dveře SOLID líbily nejvíce.  A jak budou vypadat u vás doma? To si prohlédněte zde,

Vyberte si z kompletní modelové řady SOLID:

 

 


Kompletní modelová řada SOLID: