Obložkové zárubně

obložkové zárubně


Design dveří nekončí u barvy a dekoru křídel. K modernímu interiéru bezpochyby patří obložkové zárubně, které mohou být stejně jako interiérové dveře výrazným designovým prvkem v místnosti.

Dřevěné obložkové zárubně mají moderní vzhled a na rozdíl od ocelových zárubní je lze dokonale sladit s designem dveřím. Obložkové zárubně Solodoor jsou vyráběny ve stejných dekorech, díky čemuž dosáhnete skutečně kompaktního vzhledu dveří v jednotném designu. Zárubně jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu a zaručují vysokou odolnost a snadnou údržbu.

Dřevěné obložkové zárubně se od těch ocelových liší nejen svým estetickým vzhledem, ale i způsobem instalace. Obvykle se instalují až ve finální fázi stavby nebo rekonstrukce a díky snadné instalaci je můžete namontovat i vy sami, což však nedoporučujeme - vždy je lepší přenechat to odborníkům, kteří Vám s instalací rádi pomůžou.

Dřevěné obložkové zárubně jsou dostupné i v moderní variantě obložky 16 mm pro dekory CPL, RAL, SOLO 3D, SOLO MATRIX..Tabulka otvorů