Profil společnosti



Společnost SOLODOOR a.s. byla založena v roce 1997 a je nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a.s. Díky své letité působnosti je společnost SOLODOOR v současné době jednou z největších českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Od samého počátku dbá na kvalitu svých výrobků a snaží se zákazníkům poskytovat co nejlepší servis v oblasti výběru dveří a zárubní.

Jako renomovaný dodavatel s dlouholetou tradicí SOLODOOR a.s. úspěšně expanduje také na zahraniční trhy. Významnou pozici společnost v současné době zaujímá zejména na trzích střední a východní Evropy.



 

 

spolufinancované eu

 

 

PROHLÁŠENÍ O OBALECH
Obaly uváděné na trh firmou SOLODOOR a.s. splňují požadavky stanovené v paragrafu 3 a 4 zákona č.477/2001 Sb., o obalech, v platném znění.
Společnost SOLODOOR a.s. má uzavřenou smlouvu o sdruženém plnění s autorizovanou obalovou společností EKO-KOM a.s., číslo smlouvy EK-F00020975.

 

Díky intenzivnímu vývojovému programu přichází společnost SOLODOOR a.s. každoročně s řadou novinek ve svém výrobním programu a řadí se k lídrům na trhu interiérových dveří a zárubní. Součástí inovativních strategií společnosti SOLODOOR a.s. je nejen zvyšování kvality dveří a zárubní, ale také snižování vlivu výroby na životní prostředí.