Katalog SOLODOOR pro rok 2012

Společnost SOLODOOR a.s., která je předním domácím výrobcem interiérových dveří, vydala katalog pro rok 2012. V něm přináší nejen osvědčené a prověřené modely, ale také atraktivní novinky. Tou nejvýznamnější je rozšíření unikátního strukturovaného povrchu SOLO 3D na širokou škálu modelových řad – Excelent, Elegant, Sonet, Song, Styl, Otava a samozřejmě Gabreta. Povrchy SOLO 3D jsou navíc obohaceny o další exkluzivní varianty dub bělený a dub přírodní.

Novým přírůstkem v sortimentu SOLODOOR se staly sněhobílé dveře Polar s drážkovaným dezénem a speciálním odolným lakem. Další modelovou novinku pak představují celoskleněné dveře Stylus. Výčet aktuálních přírůstků v sortimentu SOLODOOR pak doplňuje nový moderní CPL povrch titan.

Všechny novinky, ale i kompletní souhrn modelových řad, povrchů a prosklení naleznete v katalogu SOLODOOR pro rok 2012, který je ke stažení na http://www.sestavsidvere.cz/data/soubory/stranky/solodoor-katalog-2012-cz-sk-web.pdf.

Pro snadnou orientaci v jednotlivých modelech a možných kombinacích lze na www.solodoor.cz využít užitečnou aplikaci konfigurátor dveří, perfektní představu o tom, jak mohou interiérové dveře SOLODOOR ladit s designem konkrétního interiéru, pak poskytuje systém vizualizací dveří v interiérech na stejné internetové adrese.
Zdroj: www.tzb-info.cz