SIMA-Nová modelová řada se zapuštěnými rámečky

Zapuštěné rámečky prosklení nemusejí být jen výsadou výroby na míru

Nová řada dveří SIMA od společnosti SOLODOOR zaujme řemeslným detailem


Tvarová čistota, hladké plochy, prostě jednoduchost, která neruší. K bezfalcovým dveřím splývajícím v jedné rovině se zárubněmi nejnověji přidali designéři další hladký detail – zapuštěné rámečky dveří s prosklením. To, co dříve dokázali vyrobit pouze truhláři u dveří z masivu, dnes jako první začala sériově vyrábět společnost SOLODOOR. Řemeslný detail, který kromě estetické funkce má i praktické výhody (za vystouplý rámeček prosklení jste občas zachytili třeba košili) představila v nové modelové řadě SIMA (SOLODOOR) se zapuštěnými rámečky.

To, co dříve dokázali zhotovit pouze truhláři u dveří z masivu či výrobci luxusních a drahých dveří na míru, dnes jako první sériově vyrábí společnost SOLODOOR. Propracovaný detail vznikl ve spolupráci s designéry a výroba nové modelové řady SIMA (SOLODOOR) vyžaduje přesnost, pečlivost a preciznost. Rámeček zapuštěný v ploše dveří má kromě estetické funkce i své praktické výhody - za vystouplou hranu rámečku prosklení můžete zachytit oděv a v horším případě poškodit i dveře. Rám prosklení splývající v jedné linii s plochou dveří u nové řady SIMA nabízí elegantní řešení pro moderní interiér – dveře SIMA se snadno zkombinují s ostatním vybavením domu či bytu a díky svému univerzálnímu designu jen tak nevyjdou z módy.

Hladká, jemná, čistá a neporušená linie SIMA

Dokonale atraktivního vzhledu dveří a zárubní v interiéru bude docíleno bezfalcovou variantou, tedy dveřmi bez polodrážek. Ty mají skryté panty a splývají v jedné rovině se zárubněmi, když si tedy ještě přimyslíme další hladký detail v podobě zapuštěných rámečků u prosklení, výsledný efekt jedné, ničím nerušené linie dveří je perfektní.

Modelová řada SIMA od společnosti SOLODOOR se vyrábí v odolném SOLO 3D povrchu, který perfektně imituje přírodní vzhled dřeva, vybírat lze hned z několika dezénů od klasických tuzemských dřevin až po dřeviny exotické.

 

detail zapuštěného rámečku proskledných dveří SOLODOOR SIMA

SIMA – detail zapuštěného rámečku

 

 


Bezfalcové dveře

Interiérové dveře SIMA