SOLODOOR pomáhá lidem postiženým povodní

Společnost Solodoor, která patří k předním domácím výrobcům interiérových dveří a zárubní, se rozhodla pomoci rodinám, jejichž příbytky poškodily letošní katastrofální povodně. Občanům, jimž dveře poničila velká voda, nabízí výrazné slevy na samotné dveře nebo na dveře v kombinaci s obložkovou zárubní.

Sleva v případě dveří činí 15 % z ceny, při koupi kompletu dveří a obložkové zárubně pak dokonce 20 % a vztahuje se na celou šíři sortimentu společnosti. Při objednávce za více než 5 000 Kč dostává zákazník navíc zdarma i kliku. Dopravu přitom zajišťuje SOLODOOR a pro objednatele je zdarma. Jedinou podmínkou, kterou musí žadatel splnit, je předložení potvrzení magistrátu, městského či obecního úřadu, že jeho dům nebo byt, kde má trvalé bydliště, byl skutečně vyplaven. „V současné době o této aktivitě informujeme zástupce měst a obcí v postižených oblastech, tedy především na jižní Moravě, na Ostravsku a v jižních Čechách. A věříme, že s ní seznámí občany,“ uvedl generální ředitel SOLODOOR Martin Dozrál.

Zároveň upozornil, že slevy a doprava zdarma se vztahují pouze na objednávky podané přímo u společnosti SOLODOOR, nikoli na nákupy dveří u jiných prodejců, například v hobby marketech. „Naše nabídka pro zaplavené oblasti platí od počátku července až do konce letošního roku. Předpokládáme, že každou objednávku budeme schopni vyřídit zhruba v průběhu tří až šesti týdnů,“ dodal Martin Dozrál.