SOLODOOR pomáhá lidem postiženým povodní

Společnost SOLODOOR, která patří k předním domácím výrobcům interiérových dveří a zárubní, rozšířila svoji nabídku pomoci rodinám, jejichž domy poničily letošní povodně. Pomoc, již po červnových záplavách směrovala hlavně na Moravu, nyní míří především na sever Čech, kde voda řádila počátkem srpna. Občanům, jimž dveře poničila velká voda, nabízí SOLODOOR výrazné slevy na samotné dveře nebo na dveře v kombinaci s obložkovou zárubní.

Sleva v případě dveří činí 15 % z ceny, při koupi kompletu dveří a obložkové zárubně pak dokonce 20 % a vztahuje se na celou šíři sortimentu společnosti. Při objednávce za více než 5 000 Kč dostává zákazník navíc zdarma i kliku. Dopravu přitom zajišťuje SOLODOOR a pro objednatele je zdarma. Jedinou podmínkou, kterou musí žadatel splnit, je předložení potvrzení magistrátu, městského či obecního úřadu, že jeho dům nebo byt, kde má trvalé bydliště, byl skutečně vyplaven. „Oslovili jsme zhruba 1 800 obcí v postižených oblastech,“ uvedl generální ředitel SOLODOOR Martin Dozrál.
Podle něho zákaznické centrum SOLODOOR od konce června řeší desítky praktických dotazů a žádostí právě od lidí ze zaplavených oblastí. „Ukázalo se, že naše nabídka našla odezvu, proto pokračujeme,“ dodal Martin Dozrál.

Slevy a doprava zdarma se vztahují pouze na objednávky podané přímo u společnosti SOLODOOR, nikoli na nákupy dveří u jiných prodejců, například v hobby marketech. Nabídka pro zaplavené oblasti přitom platí až do konce letošního roku. Každou objednávku je firma schopna vyřídit zhruba v průběhu tří až šesti týdnů.