Dveře SOLODOOR lze koupit na splátky, bez tisíců v kapse

Aktualita

Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, reaguje na plánované zvýšení sazby daně z přidané hodnoty, které se projeví v růstu cen za opravy a rekonstrukce bytů či domů. Aby pomohla rozložit nezbytné výdaje do delšího časového období, zavádí nově možnost nákupu dveří a dalšího příslušenství SOLODOOR na splátky. Systém splátkového prodeje organizuje SOLODOOR v partnerství se společností ESSOX ze skupiny Société Générale.
„Koupě nových dveří do celého bytu či domu je mnohdy významnou rodinnou investicí. Přitom právě tuto součást interiéru pořizují domácnosti až v závěru výstavby nebo rekonstrukce, kdy peněz nemusí být nazbyt. Proto může být výhodné rozložit tuto platbu do delšího časového období,“ uvedl generální ředitel SOLODOOR Martin Dozrál.
Prostřednictvím splátek lze u SOLODOOR financovat nákupy až do výše 500 000 korun, přičemž systém je otevřen prakticky každému, včetně důchodců nebo žen na mateřské dovolené. Splátkový systém SOLODOOR a Essoxu nabízí tři modely s rozdílnou výší počáteční úhrady zákazníka a různým počtem měsíčních splátek. Nejjednodušší varianta pro investici do 60 000 Kč je nastavena tak, že zákazník v okamžiku nákupu dveří zaplatí jen 1/10 pořizovací ceny, poté následuje 10 měsíčních splátek ve výši rovněž 1/10 pořizovací ceny.
SOLODOOR systém splátkového prodeje zatím startuje ve svých podnikových prodejnách v Brně a v Sušici. Počítá ale s tím, že jej postupně rozšíří i s pomocí dalších prodejců dveří SOLODOOR.

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

18 značkových prodejních studií a 69 dalších smluvních prodejen v ČR

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 87 locations

Značkové franchisové prodejny SOLODOOR

Další prodejní studia