Novinky ze světa bytového designu

I s dětmi můžete pořídit skleněné dveře s bezpečnostním sklem

26.02.2014

V domácnosti, kde žijí nejen malé děti, ale třeba i zvířecí mazlíčci, dbáme na zvýšenou bezpečnost. Proto, pokud zvolíme do interiéru například dveře s prosklením, mělo by sklo vydržet nejen běžnou manipulaci, ale i prudší zabouchnutí. Vysokou odolnost však očekáváme i od povrchu dveří.

Barevné dveře jsou IN! Inspirujte se duhovou řadou SOLODOOR RAINBOW

11.12.2013

Inspirujte se a otevřete své dveře barvám! K modernímu interiéru patří barvy, zejména malby, tak proč by součástí barevné stěny nemohly být i barevné interiérové dveře? Společnost SOLODOOR přišla na trh s novinkou – modelovou řadou lakovaných dveří RAINBOW, do jejíhož duhového spektra designéři zařadili tyto odstíny:  cappuccino, antracitová šedá, čínská červeň, petrolejová modrá a nově také písková žlutá.

Nejprodávanější dveře? Ty s designovým prosklením…

10.12.2013

Dveře a zárubně již neplní pouze svou praktickou funkci v domácnosti, staly se také významným designovým prvkem interiéru. Výběr bychom měli zvažovat především dle účelu dveří - nejprve rozlišujeme, zda se jedná o vchodové dveře do bytu, které by měly splňovat odolnost proti požáru, měly by mít dobré akustickoizolační vlastnosti a bezpečností prvky proti nezvaným návštěvníkům, či zda se jedná o dveře interiérové, uvnitř bytu. Společnost SOLODOOR, přední český výrobce interiérových dveří a zárubní, nabízí nespočet modelů v mnoha povrchových úpravách, barvách a dekorech, vybírat můžeme také z několika druhů prosklení nebo řešení dveří v prostoru.

I panelákový byt může získat moderní vzhled

09.12.2013

Už naštěstí dávno neplatí, že by jeden panelákový byt vypadal úplně stejně jako druhý. Pokrok a široká nabídka řešení interiéru urazily dlouhou cestu a jednou z nejvýraznějších proměn bytu pak mohou představovat třeba nové dveře a zárubně, které přetvoří zastaralý a unifikovaný vzhled bytu na moderní a stylový interiér. Tradiční český výrobce, společnost SOLODOOR, může být v tomto ohledu nápomocný jak při výběru těch pravých interiérových dveří, tak i s řešením obložkových zárubní, nabízí totiž i speciální model vyvinutý pro úpravy v panelákových bytech.

Dveře a zárubně v interiéru

06.12.2013

Interiérové dveře jsou plnohodnotným kusem nábytku. Dveře a samozřejmě i zárubně však neplní jen estetickou funkci, ale ovlivňují i funkčnost obytných prostor, uspořádání v místnosti, vytvářejí jejich intimitu, atmosféru a samy mohou dokonce suplovat takové praktické prvky, jako jsou věšáky, zrcadla či odkládací plochy.

Výběr interiérových dveří ulehčí počítač

12.03.2012

Vybíráte nové dveře pro svůj byt? Než začnete běhat po obchodech, zkuste využít výhod informační dálnice 21. století. Aplikace společnosti SOLODOOR dovolují na otravné pojíždění zapomenout a ty pravé dveře nalézt díky počítači a internetu.