Skleněné dveře

Skleněné dveře Solodoor Cristal


Milujete luxus? Pořiďte si do svého bytu skleněné dveře CRISTAL!

Skleněné dveře jsou v současnosti hitem interiérového designu. Jsou elegantní, stylové a působí velmi luxusním dojmem. Jsou oblíbené i kvůli vlastnostem, kterými se skleněné dveře odlišují od všech ostatních dveří, tedy průsvitností nebo průhledností. Skleněné dveře řady CRISTAL prostory neoddělují, naopak je spojují. Skleněné i prosklené dveře prostory vašeho bytu nebo domu navíc krásně prosvětlí přirozeným venkovním světlem.

Průhledné dveře CRISTAL se vyrábí z čirého bezpečnostního skla a používají se tam, kde by měly umožnit výhled a kde je žádoucí propojení prostor. Jsou skvělé jako součást celoskleněných vstupů na balkon, terasu nebo do zahrady. Průhledné dveře je možné ozvláštnit výběrem skla s designovými ozdobami.

Průsvitné dveře CRISTAL se vyrábí z mléčného, pískovaného, kouřového nebo strukturovaného bezpečnostního skla. Jsou vhodné všude tam, kde je žádoucí prosvětlení bez přímého průhledu do prostoru.

Skleněné dveře CRISTAL se vyrábí z bezpečnostního kaleného skla tloušťky 8 mm, které je při běžném užívání prakticky nerozbitné. Pokud by přece jen došlo k narušení celistvosti, sklo se rozsype na drobné neostré úlomky, takže nehrozí vážnější zranění. Bezpečnostní sklo je materiál, který je vysoce odolný vůči mechanickému opotřebení, vlhkosti i ušpinění.

 

Výhody skleněných dveří CRISTAL

  • Exkluzivní a moderní vzhled
  • Průsvitnost či průhlednost skleněných ploch prosvětlí interiér
  • Odolnost vůči mechanickému opotřebení
  • Snadná údržba a čištění
  • Sklo nepoškodí vlhkost ani střídání teplot
  • Bezpečnostní sklo je nerozbitné

Kompletní modelová řada CRISTAL: