Vchodové dveře do bytu – ověřená kvalita

Vstupní bytové dveře


Jaké by měly být vchodové dveře do bytu?

Vchodové dveře do bytu musí být především bezpečné. Proto při výrobě těchto dřevěných bezpečnostních dveří používáme zesílený smrkový rám a robustní výplň z protipožárních desek. Díky tomu dveře odolají případným pokusům o mechanickou destrukci. Navíc jsou naše bezpečnostní dveře vybaveny zesíleným závěsem s vyšší odolnostíbezpečnostním zámkem s roztečí 90 mm a trny proti vysazení.

Ještě více bezpečnosti?

Pokud chcete, aby vchodové dveře byly ještě bezpečnější, můžete je doplnit bezpečnostním kováním. Doporučené vchodové dveře naleznete v sekci dveře požárně bezpečnostní ( DPB 2 a DPB 3). Pro účely vstupních dveří do bytu lze s úspěchem použít i dveře požárně odolné.

Nezapomeňte na zvukovou izolaci!

Kdo bydlí v bytovém domě ví, jak je hluk přicházející z domovní chodby nepříjemný. Z toho důvodu jsou naše vchodové dveře schopné izolovat zvuk do výše až 37 decibelů (ve verzi s ocelovovu požární zárubní, těsněním a s pevným prahem), díky které jsou ideální k instalaci především v panelových domech. Vchodové dveře s hlukovou izolací vyrábíme v šířce 80 nebo 90 cm a výšce 197 cm.

Vchodové dveře mohou i dobře vypadat

Přejete si, aby vaše vchodové dveře do bytu dobře vypadaly? Stačí si vybrat z naší bohaté nabídky povrchů od bílé fólie nebo v dřevodekoru, přes vysoce odolný laminátový povrch CPL, až po špičkovou povrchovou úpravu SOLO 3D a SOLO MATRIX. Můžete zvolit i dekor RAL – nástřik speciálním lakem v mnoha barevných odstínech.

V konfigurátoru dveří si můžete dveře sestavit tak, aby splňovaly všechny vaše nároky na bezpečí i příjemný vzhled. Tak do toho, určitě si vyberete!