Rychlost dodání
i montáž

Víme, že dveře potřebujete rychle, a proto dáváme důraz na rychlost vyřízení vašich objednávek. Jako český výrobce jsme schopni velmi pružně a rychle reagovat na vaše požadavky a vyrobit pro vás bez prodlení dveře na míru. Nejžádanější modely máme skladem. Díky široké síti prodejních studií a partnerských montážních firem se postaráme i o kompletní montáž, takže naše dveře i s profesionální montáží můžete mít doma ve velice krátkém termínu, obvykle již za tři týdny.

Dveře pro
zdravý domov

Zdraví vás, vašich dětí a vaší rodiny je na prvním místě. Proto při výrobě našich dveří nepoužíváme žádné materiály a látky, které by mohly škodit vašemu zdraví, jako jsou fomaldehydy, těžké kovy či chlor-organické sloučeniny. Díky tomu naše dveře přispívají ke zdravému prostředí vašeho domova. Všechny naše dvěře mají certifikát Ekologicky šetrný výrobek. Prokazatelně jsou tak šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitelů. Jejich kvalita přitom zůstává na velmi vysoké úrovni.

Jak vybrat
dveře?

Dveře a zárubně SOLODOOR se skvěle hodí do každého interiéru. Vybírat můžete plné dveře či prosklené dveře v mnoha úpravách a variantách povrchu a dekoru. Díky promyšlené vizualizaci se můžete předem podívat, jak budou různé dveře vypadat přímo ve vašem bytě či domě. Pokud již víte, který model dveří je pro vás vhodný, sestavte si dveře a jejich konkrétní provedení jednoduše v konfigurátoru.

Rádi vám také pomohou osobně naši specialisté v široké síti prodejních studií.

Česká kvalita a 5 letá záruka

Společnost SOLODOOR a.s. je jednou z největších a tradičních českých firem zabývající se výrobou interiérových dveří a obložkových zárubní. Jsme držitelem značky kvality CZECH MADE. Dodáváme kvalitní interiérové dveře, vchodové dveře, protipožární dveře a obložkové zárubně ve vzájemně sladěných dekorech.

Na všechny dveře dáváme nadstandardní 5 letou záruku.

Stálý sortiment dveří a obložkových zárubní pokrývá celou škálu požadavků našich zákazníků a je neustále doplňován o nové designy dveří vyplývající z přání a nápadů našich zákazníků. Pro naše zákazníky zajišťujeme i montáž dveří a zárubní.

Aktuality

Atraktivní akce 2+1 zdarma PRODLOUŽENA (05.05.2014)

Vážení zákazníci,

pro objednávky v období 1.5. – 31.7.2014 jsme pro Vás připravili atraktivní akci 2+1 zdarma. Pokud objednáte u některého z našich prodejců dveře a zárubně v povrchu SOLO 3D, získáváte možnost dostat, v závislosti na objednaném množství, adekvátní počet zárubní v tomto unikátním povrchu zcela ZDARMA.

Váš tým SOLODOOR


Školení SOLODOOR 2014 (09.02.2014)

Školení montážníků a obchodníků únor - květen 2014.


Další aktuality

Dveře a zárubně od SOLODOOR

Dveře a obložkové zárubně SOLODOOR se skvěle hodí do každého moderního interiéru. SOLODOOR klade důraz na kvalitní materiály, ze kterých jsou interiérové dveře a zárubně vyrobeny. Vybírat můžete z plných dveří či prosklených dveří v mnoha úpravách. Každý typ dveří nabízíme v několika variantách. Sami si zvolíte také povrch a dekor. Dveře a zárubně SOLODOOR tvoří skvělý pár!

Obložkové zárubně dveří se skvěle hodí ke všem interiérovým dveřím. Za příplatek si můžete objednat také obložkové zárubně v protipožárním provedení. Vytvořte si vaši sestavu dveří a zárubní jednoduše v konfigurátoru.

Máme pro vás desítky různých druhů dveří a obložkových zárubní. Mezi dva nejprodávanější typy dveří patří dveře fóliové a dýhované. V naší nabídce naleznete také protipožární dveře nebo dveře s protihlukovou úpravou. Speciálně pro malé prostory nabízíme posuvné dveře na zeď nebo do stavebního pouzdra. Vybrané dveře si můžete prohlédnout v rámci vizualizace v různých typech interiérů.