Prosklené dveře

Prosklené dveře patří k nejžádanějším typům interiérových dveří na českém trhu. Není to náhoda – prosklené dveře přináší do interiéru bytu příjemné prosvětlení a jako bonus také nádech elegance. Díky variabilitě kombinací materiálů, z kterých se tyto dveře vyrábí, tvarů zasklívacích rámečků a dekorů skleněné výplně bývá výsledek designu prosklených dveří pozoruhodný.

Rádi byste do místnosti pustili více světla? Vybírejte z čirých nebo ozdobných skel o šířce 4 mm a 8 mm, která z vašich dveří udělají unikátní kousek.

Poptávka Seznam prodejen

 

Na prosklené dveře od Solodooru se můžete spolehnout

Skleněné výplně tloušťky 4 mm

Jsou vhodné do málo frekventovaných míst, ve kterých nehrozí poškození, nebo dokonce rozbití skla. Čiré sklo se hodí do menších ozdobných ploch dveří, které nevedou nikam do soukromí. Pro velké prosklené plochy dejte přednost sklu se strukturovaným nebo hladkým povrchem.

  • Základní odolnost
  • Snadná údržba a čištění
  • Široký výběr designů

Nabízené modelové řady

Skleněné výplně tloušťky 8 mm

Jedná se o kalená bezpečnostní skla, která jsou velmi odolná. Vhodná jsou do prostorů, kde hrozí vyšší riziko poškození nebo rozbití – například do dětských pokojů nebo kanceláří. Čiré sklo se hodí do menších ozdobných ploch dveří, které nevedou nikam do soukromí. Pro velké prosklené plochy dejte přednost sklu se strukturovaným nebo hladkým povrchem.

  • Vysoká odolnost
  • Snadná údržba a čištění
  • Široký výběr designů

Nabízené modelové řady

Nejste si výběrem jistí a potřebujete poradit?

Chci poraditKonfigurátor

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

19 značkových prodejních studií a 75 dalších smluvních prodejen v ČR i na Slovensku

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 94 locations

Značkové prodejny SOLODOOR

Ostatní smluvní prodejny