Franchisový systém

OVĚŘENÝ KONCEPT JISTOTA VAŠEHO PODNIKÁNÍ

Franchisingový systém SOLODOOR je historicky prvním systémem vyvinutým pro prodej interiérových dveří a zárubní v podmínkách českého a slovenského trhu.

Nápad rozjet vlastní síť franchisových prodejen vznikal postupně. Počátečním impulzem bylo otevření první prodejní pobočky SOLODOOR, která byla uvedena do provozu v roce 2010. Důvodem pro otevření vlastních prodejen bylo zejména to, že jsme si na jejich provozu chtěli ověřit, s čím vším se naši prodejci musejí potýkat. Postupem času se ukázalo, že naše vlastní prodejny jsou úspěšné a výdělečné.

Zaměřujeme se však především na výrobu, proto jsme nechtěli věnovat energii a prostředky na otevírání a provoz dalších prodejen. Považovali jsme však za prospěšné nějakým způsobem využít a předat dál zkušenosti a know-how, které jsme úspěšným provozem vlastních prodejen získali a forma franchisingu se nám jevila jako ideální.

Proč je franchising správnou volbou pro Vaše podnikání?

Nabízí Vám podnikatelský koncept na klíč – jeho hlavní částí je tzv. franchisový balík obsahující kompletní a praxí ověřené know-how.