Skleněné dveře

Cristal


Chcete svému interiéru dodat nádech luxusu? Pořiďte si skleněné dveře!

Skleněné dveře se stávají hitem interiérového designu. Jsou elegantní a působí velmi luxusním dojmem. Jsou žádané nejen kvůli vzhledu, ale také pro vlastnosti, které skleněné dveře odlišují od všech ostatních. Těmito vlastnostmi  jsou průsvitnost a průhlednost. Skleněné dveře prostory vašeho bytu či domu krásně prosvětlí přirozeným venkovním světlem.

Průhledné dveře z čirého skla se používají tam, kde je žádoucí výhled. Jsou ideální jako součást celoskleněných vstupů na terasu nebo do zahrady.

Průsvitné dveře jsou vhodné tam, kde je žádoucí prosvětlení prostoru bez průhledu do prostoru,který uzavírají. Průsvitné dveře se vyrábí z mléčného nebo kouřového skla.

Skleněné dveře jsou vždy vyrobené z bezpečnostního kaleného skla, které je v rámci běžného užívání prakticky nerozbitné. Pokud přece jen dojde k narušení celistvosti, sklo se rozsype na drobné neostré úlomky, takže nehrozí vážnější zranění. Bezpečnostní sklo patří mezi vysoce odolné materiály, a to nejen vůči mechanickému opotřebení, ale také vůči vlhkosti či ušpinění.

Výhody skleněných dveří

  • Moderní a luxusní vzhled
  • Průsvitnost nebo průhlednost skla prosvětlí interiér
  • Vysoká odolnost vůči mechanickému opotřebení
  • Odolnost vůči vlhkosti a střídání teplot
  • Nerozbitnost bezpečnostního skla

Kompletní modelová řada CRISTAL: