Vchodové dvěře do bytu – ověřená kvalita

Vstupní


Sháníte solidní vstupní dveře, které váš byt ochrání před nezvanými hosty? Máme je tu pro vás.

Vchodové dveře musí být bezpečné. Proto při výrobě těchto dveří používáme zesílený smrkový rám a robustní výplň z protipožárních desek. Díky tomu dveře odolají případným pokusům o mechanickou destrukci. Jsou vybaveny zesíleným požárním závěsem s vyšší odolnostízámkem TRILOGIA s roztečí 90 mm a trny proti vysazení. Pokud chcete, aby vchodové dveře byly ještě bezpečnější, můžete je doplnit bezpečnostní kováním. Doporučené vchodové dveře naleznete v sekci Dveře požárně bezpečnostní ( DPB 2 a DPB 3). Pro účely vstupních dveří do bytu lze s úspěchem použít i Dveře požárně odolné.

Naše vchodové dveře se vyznačují také zvukovou izolací v hodnotě až 37 decibelů, díky které jsou ideální k instalaci v panelových domech. Vyrábíme je v šířce 80 nebo 90 cm a výšce 197 cm.

Přejete si, aby také dobře vypadaly, Stačí si vybrat - zvolit můžete povrchovou úpravu v podobě fólie s potiskem, vysoce odolný laminátový povrch CPL nebo špičkovou povrchovou úpravu SOLO 3D. Můžete zvolit i klasický dýhovaný povrch anebo RAL – nástřik speciálním lakem v mnoha barevných odstínech.

Na konfigurátoru dveři si můžete dveře sestavit tak, aby splňovaly všechny vaše nároky na bezpečí i příjemný vzhled. Tak do toho, určitě si vyberete!

 


Kompletní modelová řada Vstupní bytové dveře: