Vchodové dvěře do bytu – ověřená kvalita

Vstupní


Sháníte solidní vstupní dveře, které váš byt ochrání před nezvanými hosty? Máme je tu pro vás.

Vchodové dveře musí být bezpečnostní. Proto při výrobě těchto dveří používáme zesílený smrkový rám a robustní výplň z plné dřevotřísky. Díky tomu dveře odolají případným pokusům o mechanickou destrukci. Jsou vybaveny zesíleným pantem s vyšší odolností a zámkem s roztečí 90 mm. Pokud chcete, aby vchodové dveře byly ještě bezpečnější, můžete je doplnit bezpečnostní kováním.

Naše vchodové dveře se vyznačují také zvukovou izolací v hodnotě 37 decibelů, díky které jsou ideální k instalaci v panelových domech. Vyrábíme je v šířce 80 nebo 90 cm a výšce 197 cm.

Přejete si, aby také dobře vypadaly, Stačí si vybrat - zvolit můžete povrchovou úpravu v podobě fólie s potiskem, vysoce odolný laminátový povrch CPL nebo špičkovou povrchovou úpravu SOLO 3D. Můžete zvolit i klasický dýhovaný povrch anebo RAL – nástřik speciálním lakem v mnoha barevných odstínech.

Na konfigurátoru dveři si můžete dveře sestavit tak, aby splňovaly všechny vaše nároky na bezpečí i příjemný vzhled. Tak do toho, určitě si vyberete!

 


Kompletní modelová řada Vstupní bytové dveře: