Dveře STYL – ověřený nestárnoucí design

Styl


Máte rádi tradiční vzhled, ale žít chcete moderně? Nás baví navazovat na staré styly a dále je rozvíjet. U modelové řady STYL jsme si pohráli s jedním typem dveří, jaký vyráběli truhlářští mistři za 1. republiky, a jejich příjemnému designu jsme dodali moderní šmrnc! Dveře této velmi oblíbené řady zútulní a prohřejí váš byt, a přitom nevyjdou z módy.

Můžete si vybrat z několika variant s různou skladbou rámečků a prosklení. Barvu dveří snadno sladíte s interiérem díky volbě z 34 druhů dřevěných dekorů! Povrchy jsou vysoce odolné a snadno se vám budou udržovat. Jejich životnost prodlouží tvrdá hliníková hrana.

K šatně nebo do chodby budou zase ideální jako dveře posuvné. A samozřejmě si můžete zvolit, zda chcete dveře falcové, třeba s oblou hranou, nebo dveře bezfalcové.

Na konfigurátoru dveří výše si vyzkoušejte, v jakém dekoru a provedení by se vám dveře STYL hodily nejvíce.  A jak budou působit u vás doma? Na to se podívejte zde.

Vyberte si z kompletní modelové řady STYL:


Kompletní modelová řada STYL:
Na konfigurátoru dveří si schválně vyzkoušejte, v jakém dekoru a provedení by se vám dveře STYL hodily nejvíce. Nejste si jistí? Podívejte se zde, jak by ten který model dveří vašemu domovu slušel.Více technických informací