Sklo a interiérové dveře? Pusťte si domů více přirozeného světla!

Aktualita

Orientace nemovitosti na světové strany a s tím spojené množství přirozeného světla v bytě či rodinném domě patří mezi hlavní požadavky, na které se lidé při výběru nemovitosti zaměřují. A jak svůj domov přirozeně prosvětlit? Pořiďte si prosklené nebo celoskleněné dveře! Jsou bezpečné, designové a přináší řadu funkčních benefitů.

Denní světlo umí zázraky

Díky dennímu světlu se jednotlivé místnosti projasní, odlehčí a opticky zvětší a Váš domov tak získá příjemnou, útulnou atmosféru. Skleněné dveře, prosklené dveře a světlíky dodají vašemu domovu moderní a elegantní vzhled a přináší také úsporný efekt.

Celoskleněné dveře – od extravagance ke standardu

Pokud se rozhodnete pro celoskleněné dveře (modelová řada CRISTAL), stanovte si nejprve, do jaké místnosti je budete instalovat a co od nich očekávátePrůhledné dveře místnosti propojí a zároveň zajistí výhled. Průsvitné dveře poskytnou soukromí, ale zároveň zachovají prosvětlení prostoru. Můžete si zvolit dveře s čistým, jednoduchým designem nebo decentním zdobením.

Celoskleněné dveře CRISTAL, Rýhované EXQUISIT 25

Celoskleněné dveře CRISTAL, Standardní KLAR

Bezpečnost na prvním místě

Velmi častou obavou u skleněných dveří je rozbití skla, především pokud máte malé děti. Pro celoskleněné dveře používáme bezpečnostní kalené sklo s tloušťkou 8 mm, které se ani důraznějším bouchnutím dveřmi jen tak nevysype. Pokud by přece jen došlo k jeho narušení, sklo se rozsype na drobné neostré úlomky, o které se nelze pořezat. Toto sklo můžeme na Vaše přání nainstalovat i do prosklených dveří. Proto se nemusíte vy výběru dveří omezovat ani v případě skleněných výplní.

Prosklené dveře umožňují kombinovat materiály

Rádi kombinujete různé materiály? Pak jsou pro Vás ideální volbou dveře prosklené. Ty umožňují kombinovat sklo například se dřevem, jeho imitací, lakovanými nebo designovými povrchy. Na trhu je v současné době nepřeberné množství nejen materiálů, barev a dekorů dveří, ale také druhů skla – od čirého přes zabarvené až po zdobené. Díky tomu jednoduše sladíte dveře s dalšími prvky interiéru a vytvoříte si domov přesně podle svých představ.

Prosklené dveře Gabreta 1, povrch CPL SOLO 3D, Dub přírodní, sklo Satinato

Světlík jako moderní prvek interiéru

Přirozené světlo pozitivně ovlivňuje kvalitu života. Díky světlíku můžete s přirozeným světlem efektivně pracovat a zároveň tím opticky zvětšíte prostor v místnosti. Skleněná plocha je zasazena do speciálních zárubní, která prosvětluje prostor za dveřmi. Světlíky je možné nainstalovat po jedné či obou stranách dveří nebo nad dveře. Oba druhy světlíků lze také kombinovat.

Nadsvětlík, světlík boční levý a pravý

Více informací naleznete www.solodoor.cz a pokud si s něčím nebudete vědět rady, napište nám na info@solo.cz, rádi Vám poradíme!

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

19 značkových prodejních studií a 75 dalších smluvních prodejen v ČR i na Slovensku

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 94 locations

Značkové prodejny SOLODOOR

Ostatní smluvní prodejny