Nejprodávanější dveře? Ty s designovým prosklením…

Aktualita

Dveře a zárubně neplní pouze svou praktickou funkci v domácnosti, jsou také významným designovým prvkem interiéru. Proto byste měli dveře vybírat nejen podle vzhledu, ale také podle jejich účelu. Správně zvolené dveře Vám pak budou sloužit mnoho let. V nabídce najdete nespočet modelů v mnoha povrchových úpravách, barvách a dekorech.

Mezi nejžádanější modely posledních let patří především prosklené dveře. Dokáží místnosti elegantně propojit a vytvořit tak velmi příjemné bydlení. Vzor a zabarvení skla lze vybírat z několika variant od čirého skla vhodného do společných prostor bytu, přes skla jemně zabarvená, až po diskrétní mléčné, neprůhledné sklo vhodné třeba do koupelny nebo ložnice.

Dveře VERTIGO 20 s povrchem SOLO MATRIX LAZIO a sklem SATINATO

Dveře KLASIK 5 s povrchem SOLO MATRIX MONDENA a sklem SATINATO

Záleží jen na Vás kolik světla  do interiéru pustíte. Můžete volit od prosklení menší plochy dveří až po dveře celoskleněné. Při výběru prosklených dveří se nemusíte nijak omezovat ani v případě, že máte doma malé děti. Skleněné výplně dveří jsou vyráběny z bezpečnostního skla (tloušťka skla 4mm nebo 8mm), které zvládne i důraznější bouchnutí dveřmi, a pokud dojde k jeho rozbití, roztříští se na malé kousky s tupými hranami.

Dveře GABRETA 4 s povrchem SOLO MATRIX LAZIO a sklem SATINATO

Dveře UNICO 11 s povrchem SOLO MATRIX MONZA a sklem SATINATO

Nezapomínejte na vhodný povrch dveří

Samostatnou kapitolou je pak výběr povrchu dveří. A jak ho zvolit nejlépe? To záleží především na provozu domácnosti, protože právě dveře patří k nejvíce namáhaným prvkům v interiéru. Nejlevnějším řešením je fóliovaný povrch, který má nízké pořizovací náklady a v nabídce naleznete celou řadu zajímavých dekorů. Fólie však poskytuje pouze základní odolnost vůči mechanickému poškození, hodí se tak do klidných domácností bez dětí a zvířat, kde svou službu bude skvěle plnit řadu let.

Dveře STYL 15 s povrchem FÓLIE OLŠE a sklem STAINATO

Velmi odolným povrchem proti mechanickému poškození je CPL laminátový povrch, SOLO MATRIX nebo povrchy lakované. Vyznačují se mimořádnou odolností i vůči vlhkosti nebo vyblednutí barvy vlivem slunečního záření. Dveře jsou tak ideální do „živějších“ domácností s malými dětmi a zvířecími mazlíčky, stejně tak do koupelen, kuchyní nebo slunných pokojů. Jejich údržba je snadná, lze je čistit běžnými čistícími přípravky.

Dveře STYL 17 s povrchem CPL DUB ROYAL a sklem SATINATO

Dveře POLAR 5 se sklem SATINATO

Povrch SOLO STRUKTUR či CPL SOLO 3D disponuje všemi vlastnostmi jako již zmíněný CPL laminátový povrch, navíc ale dokonale imituje skutečnou strukturu přírodního dřeva na dotek. Je tak výborným kompromisem i pro náročnějšího zákazníka, který požaduje vysokou kvalitu, odolnost a autentický přírodní vzhled.

Dveře GABRETA 1 s povrchem CPL SOLO 3D DUB PŘÍRODNÍ a sklem SATINATO

Dveře a zárubně ve stejném dekoru

Výběrem dveří a zárubní ve stejném dekoru dosáhnete dokonalého výsledku. V nabídce jsou klasické obložkové zárubně, obklad ocelové zárubně nebo zárubně k posuvným dveřím. Všechny varianty jsou k dostání v povrchových úpravách, dekorech a barvách tak, aby byly sladěny s vybranými dveřmi.

Dveře ELEGANCE 6

Posuvné dveře na stěnu. Dveře POLAR 5 se sklem SATINATO

Více informací najdete na našem webu www.solo.cz a pokud si stále nejste jisti s výběrem těch správných dveří pro Váš domov, napište nám na info@solo.cz, rádi Vám poradíme!

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

19 značkových prodejních studií a 75 dalších smluvních prodejen v ČR i na Slovensku

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 94 locations

Značkové prodejny SOLODOOR

Ostatní smluvní prodejny