NÁŠ TIP – DOPORUČUJEME VÁM:

Odolné povrchy
Certifikované doplňky a kování
Kouřotěsné provedení
Protihlukové provedení

Dveře od SOLODOOR splňují přísné certifikace

U nově stavěných nebo rekonstruovaných panelových nebo činžovních domů mají majitelé bytů ze zákona a dle platných českých technických norem povinnost zajistit, aby jejich vstupní dveře disponovaly požární odolností minimálně 30 minut a hlukovým útlumem 32dB. Vstupní dveře od SOLODOOR jsou zkonstruovány tak, aby splňovaly tuto zákonnou povinnost a zároveň díky bezpečnostním prvkům chránily domácnost a její obyvatele.

Myslíme na design

Kromě kvality a plnění přísných certifikačních kritérií jsme však nerezignovali ani na design. Pro Vaše vstupní dveře do bytu nabízíme širokou nabídku povrchů – problém tak nejsou například lakované či nejrůznější dřevinové a designové dekory a dokonce ani dveře dvoudekorové (opatřené z každé strany jiným dekorem). Vstupní dveře do bytu mohou být opatřeny identickým dekorem, jako mají ostatní dveře v domácnosti – interiér tak může být dokonale sladěný.

Dejte přednost odolným povrchům

Vstupní dveře do bytu jsou jedněmi z nejvíce používaných, nacházejí se navíc ve velmi frekventovaných prostorech. Vzhledem k tomu doporučujeme zvolit co nejodolnější povrch – např. SOLO MATRIX, CPL SOLO 3D, laminát 0,8 mm či lakovaný povrch.

Pokud kladete důraz na soukromí a klid, sáhněte po protihlukové úpravě, která Vám zajistí, že ze společných prostor nebude do Vaší domácnosti pronikat tolik hluku.

Kouřotěsná úprava těchto vstupních dveří pak navíc zabrání i průniku kouřových zplodin v takovém množství, které je nebezpečné lidskému zdraví.

 

Na vstupní dveře do bytu od SOLODOOR se můžete spolehnout

Jaké vstupní dveře do bytu nabízíme?

Nejste si výběrem jistí a potřebujete poradit?

Chci poradit

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

18 značkových prodejních studií a 86 dalších smluvních prodejen v ČR

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 105 locations

Značkové franchisové prodejny SOLODOOR

Další prodejní studia