Kyvné dveře

Kyvné dveře jsou ideální volbou do vysoce frekventovaného prostoru – například do restaurací jako dveře z kuchyně nebo skladu. Dveře se samy zavírají a umožňují snadné otevírání oběma směry, aniž byste používali ruce, stačí do nich totiž jen lehce zatlačit.

Ideální volba do vysoce frekventovaných prostorů
Možnost prosklené varianty – předchází případným kolizím
Jednokřídlá i dvoukřídlá varianta
Možnost otevírání na obě strany

Vybírejte ze 2 variant

Nabízíme 2 varianty kyvných dveří – jednokřídlé a dvoukřídlé.

foto

Kyvné dveře

Kyvné dveře jsou velmi praktické. Někdy se jim také říká „lítačky“ a jsou ideální variantou ve vysoce frekventovaných prostorách, jako je například propojení kuchyně a jídelny nebo vchod do skladu. Umožňují totiž otevírání na obě strany, aniž byste používali ruce – stačí do nich jen lehce vrazit bokem či nohou a jejich křídlo se otevře. Tyto výhody nejvíce oceníte zejména v kuchyni, například ve chvíli, kdy ponesete v jedné ruce tác a v druhé láhev. Kyvné dveře mohou být dvoukřídlé i jednokřídlé.

Kyvné dveře jsou opatřeny speciálními závěsy, které umožňují otevírání křídla dveří libovolně oběma směry a následné samozavírání. Pro zvýšení bezpečnosti je vhodné tyto dveře volit v prosklené variantě (v tomto případě zvolte určitě bezpečnostní sklo), aby se předešlo kolizím.

Nabízené modelové řady

Nejste si výběrem jistí a potřebujete poradit?

Chci poraditKonfigurátor

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

20 značkových prodejních studií a 75 dalších smluvních prodejen v ČR i na Slovensku

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 95 locations

Značkové prodejny SOLODOOR

Ostatní smluvní prodejny