Interiérové dveře a zárubně s pětiletou zárukou

Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

VERTIGO POLAR SONET ELEGANCE LINIE SIMA CRISTAL VIVA GABRETA SONG STYL KLASIK Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.3 SD101 SD102

Sestavte si

svoje dveře a zárubně

KONFIGURÁTOR
DVEŘÍ

dokážete to sami

Aktuality

16 březen
REŽIM PROVOZU FRANCHISOVÝCH PRODEJEN OD 16.3. 2020 AŽ DO ODVOLÁNÍ

Vážení zákazníci,

Naše franchisové prodejny nelze sice v současné době v souladu s platnými opatřeními vlády přijatými v souvislosti s prevencí šíření onemocnění COVID–19 navštěvovat osobně, tvorba cenových nabídek, konzultace, zaměření i montáže probíhají i nadále.

Naši prodejci jsou Vám k dispozici na telefonických a emailových kontaktech uvedených na stránkách jednotlivých prodejen.

V tuto chvíli se nechystáme utlumovat naši výrobu, chceme Vás proto ujistit, že i v těchto nelehkých chvílích jsme tu pro Vás, naše zákazníky, a snažíme se Vám vyjít vstříc.

Vládní omezení jsou platná pro maloobchodní prodej a netýkají se podnikatelů - prodej a služby jsou pro ně zachovány.

Prosím, dodržujte povinnost nošení osobních ochranných pomůcek a chraňte tak personál našich prodejen.

Děkujeme Vám za to, že současný stav, který bude platit až do odvolání, plně chápete. Stejně jako Vy i my doufáme, že se budou naše osobní a pracovní životy brzy moci vrátit do běžných kolejí.

S přáním pevného zdraví

SOLODOOR tým

více
27 únor
DALŠÍ PRAŽSKÁ ZNAČKOVÁ FRANCHISOVÁ PRODEJNA SOLODOOR OTEVÍRÁ JIŽ 2.3.2020!

SOLODOOR opět rozšiřuje síť svých značkových prodejen! Od 2.března 2020 najdete novou pražskou franchizovou prodejnu na adrese U plynárny 455/95, 101 00 Praha 10 - Michle. Přijďte si vybrat ze širokého sortimentu dveří, povrchů i dveřních doplňků. Náš kvalifikovaný tým Vám rád poskytne odborné poradenství a zpracuje nezávaznou bezplatnou kalkulaci. Zprostředkování následné montáže a servisu je pro nás samozřejmostí!

více
Další aktuality