Interiérové dveře a zárubně s pětiletou zárukou

Naše produkty

Vyberte si dveře pro Váš domov

VERTIGO POLAR SONET ELEGANCE LINIE SIMA RAINBOW CRISTAL VIVA GABRETA STYL KLASIK Požárně odolné Požární tř.2 Požární tř.3 SD101 SD102

Sestavte si

svoje dveře a zárubně

KONFIGURÁTOR
DVEŘÍ

dokážete to sami

Aktuality

7 prosinec
POSÍLENÍ ZNAČKY SOLODOOR NA SLOVENSKU
více

Franchisový koncept SOLODOOR posiluje své pozice také na slovenském trhu. V minulých dnech byla podepsána smlouva s partnerem, který již na jaře následujícího roku otevře novou prodejnu v Žilině.

Zřízením prodejny právě v této lokalitě bude výrazně upevněna pozice značky SOLODOOR na Slovensku a výrazně posílí i povědomí o našich výrobcích.

Zákazníci zde najdou náš kompletní sortiment dveří a zárubní i bezpečnostní dveře NEXT a stejně jako na ostatních franchizových prodejnách mohou využít profesionálního služby i bezplatné odborné poradenství.


19 listopad
FRANCHIZOVÝ KONCEPT SOLODOOR NOMINOVÁN NA TITUL FRANCHIZA ROKU 2019!
více

Je pro nás velkým potěšením Vás informovat, že správní rada České asociace franchisingu nominovala náš franchisový koncept do soutěže FRANCHISA ROKU 2019. Vyhlášení soutěže proběhne  10.12.2020.

Nominaci na toto ocenění vnímáme jako uznání kvality nejen našeho franchizového konceptu, ale také spolupráce s našimi kolegy z mateřské firmy SOLODOOR a.s.

Děkujeme všem za podporu a držte nám palce! Tým SOLODOOR Centrum s.r.o.

Další aktuality