Barevné dveře jsou IN! Inspirujte se duhovou řadou SOLODOOR RAINBOW

Aktualita

Inspirujte se a otevřete své dveře barvám! K modernímu interiéru patří barvy, zejména malby, tak proč by součástí barevné stěny nemohly být i barevné interiérové dveře? Společnost SOLODOOR přišla na trh s novinkou – modelovou řadou lakovaných dveří RAINBOW, do jejíhož duhového spektra designéři zařadili tyto odstíny:  cappuccino, antracitová šedá, čínská červeň, petrolejová modrá a nově také písková žlutá.

SOLODOOR RAINBOW cappuccino

Barva italské kávy interiér zjemní, navozuje příjemnou a útulnou domácí atmosféru. Vhodná tak může být jak do předsíně, tak i do kuchyně nebo obývacího pokoje.

SOLODOOR RAINBOW antracitová šedá

Šedá už delší dobu patří v oblasti interiérového designu k velmi oblíbené barvě, která navozuje pocit luxusu, snadno se kombinuje s výraznými barvami i odlišnými materiály. Hodí se tak do všech místností v domě či bytě.

SOLODOOR RAINBOW čínská červeň

Červená barva v interiéru je velmi výrazná, může evokovat vášeň i energii. Tato barva by proto prostoru neměla dominovat, ale jen ho doplňovat. Proč tedy neoživit jednoduše zařízený pokoj třeba právě stylovými dveřmi v barvě čínské červeně?

SOLODOOR RAINBOW petrolejová modrá

Uklidňující modrá barva navozuje příjemnou atmosféru především v době odpočinku – vhodná je tak třeba do koupelny. Protože se jedná o tmavší barvu, je snadno kombinovatelná s většinou jiných barev v interiéru.

SOLODOOR RAINBOW písková žlutá

Žlutá barva patří mezi zemité odstíny, které v nás probouzí empatii, uvolněnost a pohodlí domova. Jemná písková žlutá v interiéru navodí vnímavou a uvolněnou atmosféru, oceníme ji tak v prostorách, kde se s rodinou a přáteli setkáváme nejčastěji – např. v obývacím pokoji či v kuchyni.

Lakované dveře řady RAINBOW jsou k dostání ve všech odstínech v provedení s perletí či bez perleti, vybírat lze také mezi horizontálním a vertikálním frézováním, dveřmi plnými či s prosklením. Nedílnou součástí jsou pak obložkové zárubně ve stejném trendy odstínu.

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

19 značkových prodejních studií a 75 dalších smluvních prodejen v ČR i na Slovensku

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 94 locations

Značkové prodejny SOLODOOR

Ostatní smluvní prodejny