Články o interiérových dveřích

SIMA-Nová modelová řada se zapuštěnými rámečky

09.06.2015

Tvarová čistota, hladké plochy, prostě jednoduchost, která neruší. K bezfalcovým dveřím splývajícím v jedné rovině se zárubněmi nejnověji přidali designéři další hladký detail – zapuštěné rámečky dveří s prosklením. To, co dříve dokázali vyrobit pouze truhláři u dveří z masivu, dnes jako první začala sériově vyrábět společnost SOLODOOR. Řemeslný detail, který kromě estetické funkce má i praktické výhody (za vystouplý rámeček prosklení jste občas zachytili třeba košili) představila v nové modelové řadě SIMA (SOLODOOR) se zapuštěnými rámečky.

I s dětmi můžete pořídit skleněné dveře s bezpečnostním sklem

26.02.2014

V domácnosti, kde žijí nejen malé děti, ale třeba i zvířecí mazlíčci, dbáme na zvýšenou bezpečnost. Proto, pokud zvolíme do interiéru například dveře s prosklením, mělo by sklo vydržet nejen běžnou manipulaci, ale i prudší zabouchnutí. Vysokou odolnost však očekáváme i od povrchu dveří.

Nové modely dveří Vertigo

09.01.2014

Dveře, které nebudou jen designovým prvkem. Dveře, které ušetří prostor zásluhou mnoha chytrých funkčních prvků. Dveře, které proměníte ve věšák či zrcadlo. Dveře, na které mohou kreslit děti. A v neposlední řadě dveře s kvalitní a pevnou rámovou konstrukcí, která nabízí mnoho nadčasových variant s prosklením či bez. Všechny tyto metamorfózy zvládne modelová řada dveří mnoha tváří VERTIGO od společnosti SOLODOOR, která byla nyní doplněna o devět nových modelů. Designové inovace se týkají především skladby kazet, prosklení a variací vodorovné a svislé kresby dřeva.

SOLODOOR představuje novinku: Modelová řada dveří SONET se zaoblila

11.12.2013

Jemná nuance, jakou je prohnutí vsazeného skla, zjemnilo působení dveří modelové řady SONET, které doposud oslovovaly především modely s geometricky přísnými rovnými liniemi prosklení. Designéři tradičního českého výrobce interiérových dveří a zárubní společnosti SOLODOOR tak novými variantami přidali modelové řadě SONET na luxusním provedení.

Barevné dveře jsou IN! Inspirujte se duhovou řadou SOLODOOR RAINBOW

11.12.2013

Inspirujte se a otevřete své dveře barvám! K modernímu interiéru patří barvy, zejména malby, tak proč by součástí barevné stěny nemohly být i barevné interiérové dveře? Společnost SOLODOOR přišla na trh s novinkou – modelovou řadou lakovaných dveří RAINBOW, do jejíhož duhového spektra designéři zařadili tyto odstíny:  cappuccino, antracitová šedá, čínská červeň, petrolejová modrá a nově také písková žlutá.

Jak na montáž dveří a zárubní

11.12.2013

Jak na montáž dveří a zárubní.

Nejprodávanější dveře? Ty s designovým prosklením…

10.12.2013

Dveře a zárubně již neplní pouze svou praktickou funkci v domácnosti, staly se také významným designovým prvkem interiéru. Výběr bychom měli zvažovat především dle účelu dveří - nejprve rozlišujeme, zda se jedná o vchodové dveře do bytu, které by měly splňovat odolnost proti požáru, měly by mít dobré akustickoizolační vlastnosti a bezpečností prvky proti nezvaným návštěvníkům, či zda se jedná o dveře interiérové, uvnitř bytu. Společnost SOLODOOR, přední český výrobce interiérových dveří a zárubní, nabízí nespočet modelů v mnoha povrchových úpravách, barvách a dekorech, vybírat můžeme také z několika druhů prosklení nebo řešení dveří v prostoru.

I panelákový byt může získat moderní vzhled

09.12.2013

Už naštěstí dávno neplatí, že by jeden panelákový byt vypadal úplně stejně jako druhý. Pokrok a široká nabídka řešení interiéru urazily dlouhou cestu a jednou z nejvýraznějších proměn bytu pak mohou představovat třeba nové dveře a zárubně, které přetvoří zastaralý a unifikovaný vzhled bytu na moderní a stylový interiér. Tradiční český výrobce, společnost SOLODOOR, může být v tomto ohledu nápomocný jak při výběru těch pravých interiérových dveří, tak i s řešením obložkových zárubní, nabízí totiž i speciální model vyvinutý pro úpravy v panelákových bytech.

Dveře a zárubně v interiéru

06.12.2013

Interiérové dveře jsou plnohodnotným kusem nábytku. Dveře a samozřejmě i zárubně však neplní jen estetickou funkci, ale ovlivňují i funkčnost obytných prostor, uspořádání v místnosti, vytvářejí jejich intimitu, atmosféru a samy mohou dokonce suplovat takové praktické prvky, jako jsou věšáky, zrcadla či odkládací plochy.

Povrchové materiály se liší odolností, stálostí barvy či nároky na údržbu DRIFTWOOD - nový SOLO 3D povrch dveří s nádechem moře

19.11.2013

Interiérové dveře, nábytek, podlahové krytiny. Všechny tyto segmenty interiérového designu pracují se dřevem, ať už autentickým masivem, dýhami či jeho napodobeninami, a tak se pochopitelně vzájemně inspirují, zejména pokud jde o povrchovou úpravu. Právě umělé materiály dnes dokáží dokonale napodobit trojrozměrnou strukturu dřeva, navíc vykazují podstatně vyšší odolnost oproti přírodním dýhám, takže jsou méně náročné na údržbu. Tradiční český výrobce interiérových dveří a zárubní, společnost SOLODOOR, s ohledem na trendy v oblasti nábytku proto rozšířil svou nabídku o dva nové strukturované SOLO 3D povrchy ARAGON a DRIFTWOOD v podobě světlých variant s kresbou dubu. Novinkou je i laminátová fólie CPL s tmavším ořechovým odstínem MERANO.

SOLODOOR potvrzuje kvalitu svých dveří získáním CZECH MADE

28.05.2012

Společnost SOLODOOR získala jako prozatím jediná tuzemská firma v oboru označovat své dveře známkou kvality CZECH MADE.

SOLODOOR přichází s počítačovou revolucí ve výběru dveří

21.05.2012

Unikátní aplikace na internetu SOLODOOR dovoluje nahrávat do počítače fotografie reálného interiéru a zásadně ulehčuje rozhodování o koupi nových dveří.

SOLODOOR podporuje cestu českých beach volejbalistek na olympiádu

31.03.2012

Výběr interiérových dveří ulehčí počítač

12.03.2012

Vybíráte nové dveře pro svůj byt? Než začnete běhat po obchodech, zkuste využít výhod informační dálnice 21. století. Aplikace společnosti SOLODOOR dovolují na otravné pojíždění zapomenout a ty pravé dveře nalézt díky počítači a internetu.

SOLODOOR podporuje unikátní vodáckou expedici do Grand Canyonu

05.03.2012

Společnost SOLODOOR a. s., přední domácí výrobce dveří a zárubní, finančně podpořila expedici skupiny českých cestovatelů, která se chystá splout „vodácký Everest“ v divokých a nevyzpytatelných peřejích severoamerického Colorada v úseku, který protéká největším kaňonem na Zemi – slavným Grand Canyonem. Účastníci výpravy natočí z jejího průběhu filmovou reportáž.

Společnost SOLODOOR a. s. navzdory krizi ve stavebnictví zvýšila prodeje

30.01.2012

Společnost SOLODOOR v roce 2011 zvýšila meziročně prodeje o téměř 4 %, navzdory krizi ve stavebnictví.

Studie pro inovaci organizace práce a řízení výkonnosti pracovníků v podniku

19.12.2011

Společnost SOLODOOR a.s. realizovala projekt „Studie pro inovaci organizace práce a řízení výkonnosti pracovníků v podniku“.

Tento projekt byl realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace, program Poradenství, výzva I .

SOLODOOR má speciální obložkovou zárubeň pro panelové domy

06.06.2011

Společnost SOLODOOR vyvinula nový model obložkové zárubně, který dovoluje rekonstruovat i problematické zárubně v panelových domech, u kterých to doposud často nebylo možné.

Dveře SOLODOOR lze koupit na splátky, bez tisíců v kapse

09.05.2011

Společnost SOLODOOR umožňuje nakupovat dveře a další příslušenství na splátky.

Na novém webu www.SOLODOOR.cz je výběr dveří hračkou

02.03.2011

Společnost SOLODOOR spustila nové internetové stránky, které uživatelům výrazně usnadňují výběr nových dveří.

SOLODOOR má aplikaci pro snadnou konfiguraci dveří

01.11.2010

Takzvaný konfigurátor je nástrojem pro rychlý výběr nejvhodnějších dveří do interiéru. Jde o ojedinělou aplikaci svého druhu v Česku.

SOLODOOR investoval do nových kapacit na lakování dveří

13.09.2010

Investice do noých lakovacích technologií posílí možnosti v produkci dveří s dýhovými povrchy a povrchy RAL.

SOLODOOR nabízí dveře s prodlouženou odolností proti ohni

01.09.2010

Nové protipožární dveře SOLODOOR vydrží vzdorovat ohni 45 minut.

SOLODOOR pomáhá lidem postiženým povodní

25.08.2010

Společnost SOLODOOR nabízí domácnostem postiženým povodněmi výrazné slevy na dveře.

SOLODOOR přináší nové dveře Gabreta s unikátním 3D povrchem

16.08.2010

SOLODOOR uvedl na trh novou modelovou řadu Gabreta, kterou nabízí také s unikátním strukturovaným povrchem.

SOLODOOR nabízí dveře „pro lenochy“

13.07.2010

Společnost SOLODOOR přichází s moderním zavíráním dveří pomocí magnetického zámku.

Obložení zárubní zvedne interiér o patro výš

12.07.2010

Nejrychlejší a nejjednodušší metodou, jak v bytu získat krásné dveře, je využití kompletu obložkových zárubní a dveří.

SOLODOOR pomáhá lidem postiženým povodní

28.06.2010

Společnost SOLODOOR se rozhodla pomoci rodinám postiženým katastrofálními povodněmi. Nabízí výrazné slevy na dveře a na komplety dveří s obložkovými zárubněmi.

Nové dveře dají panelákovému bydlení luxusní dimenzi

18.06.2010

Instalace nových dveří může výrazně zkrášlit interiér panelákového bytu. Majitelé bytů v panelových domech to ale mají trochu složitější, než ti, kteří bydlí ve starší zástavbě.

Povrch dveří volte dle provozu domácnosti

01.06.2010

Dveře patří k nejvíce vytíženým prvkům interiéru. Proto by jejich koupi měla předcházet důkladná úvaha o volbě povrchové úpravy.

Jaro v SOLODOORU: nové modely dveří

14.04.2010

Společnost SOLODOOR představuje nové modely dveří se špičkovou povrchovou úpravou.

Odborníci radí, jak vybírat ty nejlepší dveře do bytu a domu

09.04.2010

Dveře tvoří významný designový prvek každého domu či bytu. Přesto by jejich výběru dveří neměla dominovat výhradně estetická hlediska. Je třeba zvážit také řadu technických detailů.

SOLODOOR proniká s dveřmi do zahraničí

22.03.2010

Společnost SOLODOOR, která patří k předním domácím výrobcům interiérových dveří a zárubní, výrazně expanduje na zahraniční trhy.

Projekt Řešení zvýšení efektivity hospodaření

19.11.2009

Společnost SOLODOOR a.s. realizovala projekt „Řešení zvýšení efektivity hospodaření ve společnosti SOLODOOR“.

Tento projekt byl realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace, program Poradenství, výzva I .