Nové modely dveří Vertigo

Aktualita

Dveře, které nebudou jen designovým prvkem. Dveře, které ušetří prostor zásluhou mnoha chytrých funkčních prvků. Dveře, které proměníte ve věšák či zrcadlo. Dveře, na které mohou kreslit děti. A v neposlední řadě dveře s kvalitní a pevnou rámovou konstrukcí, která nabízí mnoho nadčasových variant s prosklením či bez. Všechny tyto metamorfózy zvládne modelová řada dveří mnoha tváří VERTIGO od společnosti SOLODOOR, která byla nyní doplněna o devět nových modelů. Designové inovace se týkají především skladby kazet, prosklení a variací vodorovné a svislé kresby dřeva.

Jedním z doslova nejinteligentnějších výrobků společnosti SOLODOOR, tradičního českého výrobce interiérových dveří a zárubní, jsou bezpochyby dveře modelové řady VERTIGO. Rámová konstrukce dveří VERTIGO je složena ze základního rámu, do něhož jsou vsazeny vnitřní příčky. Díky tomu je zde bezpočet variant, jak příčky, prosklení či lišty poskládat. Nápady designérů se aktuálně proměnily v devět nových variant, takže řada VERTIGO čítá bezmála už dvě desítky modelů.

VERTIGO VARIANT – DVEŘE, NA KTERÉ MŮŽETE POVĚSIT I KABÁT

Nápaditým řešením nejen do stísněných prostor je model VERTIGO VARIANT (SOLODOOR), který lze oproti běžným dveřím v interiéru originálně přizpůsobit. Rámová konstrukce umožňuje jako stavebnice měnit jednotlivé části tak, že do nich např. lze vsadit díl s výklopnými háčky nebo závěsným profilem a proměnit tak dveře v praktický věšák. V kuchyni poslouží na utěrky či chňapky, v předsíni na kabáty, v ložnici na oblečení a v koupelně třeba na ručníky či osušky.

A pokud se Vám nevešlo do předsíně zrcadlo, nevadí, i zde lze místo ušetřit dveřmi VERTIGO VARIANT v úpravě se zrcadlovou výplní, případně můžete dveře doplnit o malou odkládací poličku na klíče či jiné drobnosti.

NECHTE DĚTI „KRESLIT PO NÁBYTKU“

Chcete-li nabídnout svým dětem dostatečný prostor pro výtvarné vyjádření, opět budou správnou volbou dveře VERTIGO VARIANT, které nabídnou další svoji „tvář“. Možností je celá řada – v nabídce jsou např. rámové dveře s tabulovou výplní, a to jak s bílou a snadno omyvatelnou magnetickou plochou (flipchart), klasickou černou nebo zelenou tabulí pro kreslení křídami nebo nástěnkou s měkkým a poddajným  korkovovým podkladem. Nejednu z těchto variant s tabulí ocení kromě malých kreativců také majitelé menších kanceláří.

NOVÉ MODELY SOLODOOR VERTIGO

Ať už zvolíte jakoukoliv variantu modelové řady VERTIGO od společnosti SOLODOOR, vybírat lze hned z několika dekorů dřeva v provedení SOLO 3D či CPL fólie, zastoupeny jsou dřeviny od klasického dubu, olše, výraznějšího kalvadosu, tmavšího ořechu až po exotický eben či driftwood.

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

19 značkových prodejních studií a 75 dalších smluvních prodejen v ČR i na Slovensku

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 94 locations

Značkové prodejny SOLODOOR

Ostatní smluvní prodejny