SOLODOOR má speciální obložkovou zárubeň pro panelové domy

Aktualita

Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, vyvinula nový model obložkové zárubně, který dovoluje rekonstruovat i problematické, především panelákové zárubně, u nichž to doposud nebylo možné. Nový model OOZS (obklad ocelové zárubně speciál) je speciálně určen pro zárubně převážně používané při výstavbě panelových domů. Jejich obložení s dosud užívanými technologiemi prakticky nebylo proveditelné.

Proč zvolit obložku?

Obložka představuje osvědčený způsob, jak bez nutnosti bourání a dalších stavebních prací ve velmi krátké době bez problémů zakrýt stávající nevzhledné kovové zárubně. Obložka se montuje přímo na starou ocelovou zárubeň po odstranění pantů s pomocí montážní pěny.

Proč zvolit obklad zárubní SOLODOOR?

Obklady doposud používané na českém trhu však doposud nebylo možné použít na všechny typy zárubní, zejména ne na úzké zárubně v betonových příčkách panelových bytů. Problematické bylo také obložení zárubní, jejichž těleso nelícuje se stěnou a příliš z ní vystupuje.
„Konstrukce OOZS vychází vstříc tisícům domácností, které dosud neměly jinou možnost, než staré zárubně ze zdi vybourat. To je samozřejmě spojeno se špínou, prachem a trvá to dlouho. Obložka představuje rychlé, čisté a elegantní řešení,“ uvedl generální ředitel SOLODOOR Martin Dozrál.

Jak náročná je montáž zárubní?

Montáž zárubní je velmi rychlá. Velkou výhodou je, že do nové zárubně lze v případě potřeby zasadit i stávající dveře. Ale především je lze použít pro všechny nové dveře ze sortimentu SOLODOOR, takže i majitelé bytů v panelových domech mají velký výběr. Ideálním nástrojem pro volbu nových dveří je takzvaný konfigurátor na adrese www.solodoor.cz. Tato aplikace umožňuje sestavu dveří a zárubní ladit do nejmenších detailů, přičemž se vše promítá do velmi kvalitní vizualizace přímo na obrazovce počítače. Konfigurátor umožňuje vybírat modely dveří, volit různé povrchy, typ prosklení, nejrůznější doplňky a technické podrobnosti (rozměr dveří, pravé nebo levé dveře).

Zaujala vás speciální obložková zárubeň?

Sestavte si své dveře s obložkou v konfigurátoru dveří nebo si vyhledejte nejbližší prodejní studio, kde vám s výběrem rádi pomohou.

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

19 značkových prodejních studií a 74 dalších smluvních prodejen v ČR i na Slovensku

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 93 locations

Značkové prodejny SOLODOOR

Ostatní smluvní prodejny