NÁŠ TIP – DOPORUČUJEME VÁM:

Odolné povrchy
Děrovaná nebo plná dřevotříska
Klima úprava II nebo III
Bezpečnostní sklo
Posuvná varianta pro malé prostory

Na dveře do kuchyně od SOLODOOR se můžete spolehnout

Do kuchyně se hodí prakticky jakékoliv dveře z našeho sortimentu. Aby Vám tyto dveře dlouho sloužily, doporučujeme raději zvolit některý z velmi odolných povrchů jako je např. SOLO MATRIX, CPL SOLO 3D, CPL 0,2 nebo 0,8 mm nebo lakované dveře.

V kuchyni se vaří a peče – vzniká zde tedy poměrně velké množství páry a kolísá zde teplota. Aby se tyto vlivy negativně nepodepsaly na dveřích do kuchyně, respektive její rozdíly mezi místnostmi, které dveře oddělují, doporučujeme Vám zvolit dveře s KLIMA úpravou II nebo III. Ty díky své speciální konstrukci a výplni ustojí dostatečnou teplotní bariéru a eliminují působení rozdílu teplot na vnější a vnitřní straně dveří. Díky tomu se zabrání kroucení dveří, rozkližování hran a dalším nežádoucím změnám. Dveře v provedení KLIMA III zvládnou s přehledem teplotní rozdíly mezi místnostmi až 20 °C, stejně tak až  50% rozdíl ve vlhkosti.

Nepodceňte ani výběr výplně dveří – děrovaná nebo plná dřevotříska zaručí, že dveře budou odolnější a zároveň budou mít vyšší zvukovou izolaci.

Praktickým řešením, které ušetří mnoho prostoru, jsou pak posuvné varianty.

Myslíme na design

Máte přesnou představu o tom, jak by vaše dveře do kuchyně měly vypadat? Nabízíme Vám široký sortiment povrchů – od bílých, lakovaných, dřevinných či designových.

Velmi efektně vypadají zejména prosklené modely dveří, které navíc zajistí optické zvětšení prostoru i jeho prosvětlení.

Jaké dveře do kuchyně a jídelny nabízíme?

Nejste si výběrem jistí a potřebujete poradit?

Chci poradit

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

18 značkových prodejních studií a 86 dalších smluvních prodejen v ČR

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 105 locations

Značkové franchisové prodejny SOLODOOR

Další prodejní studia