Otočné dveře

Otočné dveře do pokoje má v interiéru každý z nás a jsou nejtradičnějším a nejvyužívanějším způsobem otevírání ve většině českých domácností. Jsou dostupné ve falcové i bezfalcové variantě.

Narozdíl od dveří posuvných neušetří příliš mnoho místa v bytě, protože při jejich plném otevření v interiéru zabírají přibližně 1 m2 podlahové plochy a v otevřeném stavu mohou někdy i překážet. Tato otočná klasika je však zároveň neocenitelnou a zároveň nejvhodnější variantou otevírání do místností, ve kterých je důležitá protihluková nebo tepelná izolace. Tyto dveře totiž pevně těsní po celém svém obvodu. Jedná se tak hlavně o ložnice, dětské pokoje nebo technické místnosti.

U dveří protipožárních a bezpečnostních se jedná o jediný možný způsob otevírání.

U dveří otočných rozlišujeme levou a pravou variantu.

Propracovaný systém a univerzální použití
Široký výběr dekorů
Falcová i bezfalcová varianta
Dostupné pro všechny modely dveří Solodoor

Nabízíme několik variant

Otočný typ dveří je zavěšený na jedné straně zárubně na dvou nebo třech pantech. Podle strany otevírání pak rozlišujeme dveře pravé a dveře levé. To, jaké potřebujete, zjistíte, když se postavíte před dveře tak, aby se dveřní křídlo otevíralo směrem k vám. Pokud se panty nacházejí na pravé straně, potřebujete dveře pravé, a naopak. Otočné dveře nabízíme v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení.

Jaké otočné dveře nabízíme?

Nejste si výběrem jistí a potřebujete poradit?

Chci poradit

Přijďte se podívat na dveře SOLODOOR naživo

18 značkových prodejních studií a 86 dalších smluvních prodejen v ČR

Najít nejbližší prodejnu
Nastavit aktuální pozici
Vzdálenost do:
Showing all 105 locations

Značkové franchisové prodejny SOLODOOR

Další prodejní studia